Ново
Кекианг Тенки орев од не'рѓосувачки челик, борба мајка, орев од конец, орев од навој на цевки, G1 / 8 g1 / 4 g3 / 8, 1 зрно-g3 / 4 = 6 точки 304 завртки и ореви

Кекианг Тенки орев од не'рѓосувачки челик, борба мајка, орев од конец, орев од навој на цевки, G1 / 8 g1 / 4 g3 / 8, 1 зрно-g3

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1004.80

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, отпорен на абење, висока цврстина и добра цврстина. Хексот на главата на приклучокот за приклучок обезбедува стабилност и нема да се лизга лесно. Многу погоден за долгорочна употреба. Површинскиот сјај е добар, нов како 10 години и 20 години. Нема ослободување на штетни материи, заштита на животната средина, нетоксично и без загадување. Цврстината е 2 пати поголема од бакар, 10 пати поголема од алуминиумот. Нема 'рѓа во влажна околина, силна способност за антиоксидација. Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, отпорен на абење, висока цврстина и добра цврстина. Хексот на главата на приклучокот за приклучок обезбедува стабилност и нема да се лизга лесно. Многу погоден за долгорочна употреба. Површинскиот сјај е добар, нов како 10 години и 20 години. Нема ослободување на штетни материи, заштита на животната средина, нетоксично и без загадување. Цврстината е 2 пати поголема од бакар, 10 пати поголема од алуминиумот. Нема 'рѓа во влажна околина, силна способност за антиоксидација. Примена : Одлично за рачки на вратите, класифицирани инструменти, машинска индустрија, електронски производи, апарати за домаќинства, други мали поправки околу продавницата, гаража и прицврстувач за мебел за дома, така. Мијалките доаѓаат во различни големини, што значи дека ќе изберете избор кога креирате, поправате, градите или монтираат.

За стоката

Слична стока во категоријата

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи �

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung...

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Scroll