Vishwamantranavkar.org - позадини

Мерења 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено �

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

【Пакет】 : 1pcs 7x5ft (должина 82,6 во x висина 59 in) Econ vinyl backdrop.stand, пол џеб или клипови што не се вклучени.SEND BY STORED.

Големина и Пакет : 8ft (Ширина) x 6ft (Висина) / 240cm (Ширина) x 180cm (Висина) 1pcs винил ткаенина Со цел да се олесни �

Повеќе сценарија : Совршено За вашата забава, банери за маса за торти, таписерии, декор на соба, украси за

●Беспрекорна Завеса За Позадина Со Светки, Пакетот содржи 2 парчиња ширина од 2 стапки со висина од 8 ста�

ПАКЕТ : 8(W) x 6 (H)ft, Испрати Со Пати; џебот На Столбот На Позадината, држачот или клиповите не се вклучени, та

●ГОЛЕМИНИ : 7wx5h стапки Ние обезбедуваме специјална сопствена услуга Друга големина или слики што сакат�

Среќен роденден сладолед партија позадина, исклучиво дизајн со две големи сладолед ќе се направи вашат

Целосно покриено со високо густи сјајни тркалезни секвенци, работ на сите производи од ткаенини од секв

Бренд Allenjoy : Како производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви донесеме среќа за

Материјал и пакет : Изработено од винил, неиспарливи, нерефлективни мат, силно блокирање на светлина...

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x 1,5м) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок вин

* Големина и Пакет : 7x5ft, 1 PCS(само позадина, не вклучува загради, пол кеси, клипови, итн) Материјал : Издржли�

[СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА] големината на оваа тркалезна позадина е 6,5х6, 5 стапки / 2м дијаметар и може да се кори

€Size Item ќе биде испратена со преклопени Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната страна (не ст

€Големина : 7ftx5ft (2,1 m ширина x1, 5m висина) ●Материјал} : Тенка Винил Професионална Фотографска Крпа со диги

? Пакет : вашата волја добива 1 парчиња винил позадина, која е висока околу 7 стапки * висока 5 стапки (2,1 мет

Големина : ширина 10ft (300 см) и висина 10ft (300 см), лесна Материјал : Микрофибер полиестер, нема да биде лесно д

? [Големина и Пакет] 5х3фт / 1,5 м(Ш)х0, 9м(Ч) Медицинска Сестра Дипломирање Позадина Испратени Од Преклопени..

Оваа Велигденска Позадина може да се измие во машина Ако ви пречи преклопената бразда, можете да ја изми

●Големина на заднина 7x5ft (210x150cm) не вклучува загради и стеги ●Материјал во позадина ● винил, Мала Тежина

Големина : Чудовиште Висока тематските среќен роденден позадина големина е 5 х 3 СТАПКИ / 150 х 100 см; пакет

Scroll