Vishwamantranavkar.org - четки

Произведен од издржлива пластика и алуминиум и има долг работен век Одлично за полесно чистење на бања,

Мека исправена силиконска четка, нежна и удобна, подобро заштитувајќи ги стапалата на миленичето...

Количина : Црна 1 SET / 10 PCS + Бела 1 SET / 10 PCS Големина на производот : Десет различни големини Пакување на прои�

Вградена висечка дупка за одржување на суво и чисто во секојдневна употреба Погодно за држење со долга �

Меки најлонски влакна : Меките најлонски влакна нежно ја чистат кожата, ефикасно ја чистат кожата и ја ш�

Користете го овој комплет за четки за прицврстување на вежба (Вклучени 4 инчни меки, 2 3 5 инчни средни и 5 и

1 1 Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесен за употреба,способност За супер деконтаминациј�

СООДВЕТНА ЦВРСТИНА : Четките Доаѓаат со Отстранлив Прстен За Клучеви и Соодветна Цврстина Не Грижете се

Специјално изработени со природно буково дрво Однесувајте се кон себе со врвни материјали за чистење н�

Памук, Полиестер Повлечете го затворањето Материјал : Памук И Полиестер, Лесна, ултра мека и растеглива �

Влакната се чистат темелно Совршен за компири, моркови, целер, брокула, цвекло и многу повеќе Супер Екол�

Внимателно е дизајниран да чисти незгодни места до кои другите не успеваат да стигнат, и е убаво обликув

Новата четка за бања за миленичиња совршено ги решава вашите грижи Лесно исцедете откако ќе го истурите

За Правилна Употреба и шепиодржување на хаос во Кал, а не во вашата куќа Чувајте го Кал при рака по патув�

ГОЛЕМИНА : Комплетот вклучува четка за чистење слама од 4 парчиња 9,25 инчи х 10 мм Четка За Чистење слама : В

【Мултифункционално】 Мултифункционално, погодно за кади, плочки wallид, countertops, чевли, облека, кујни, бањи.

Лесен За Употреба Чистиот Силиконски Материјал Нема Да Го Оштети Вашиот Мебел, Што Ќе Го Направи Почист

€élic spin Scrubber ® Кажете збогум на традиционалната алатка за чистење и тешките домашни работи нова електр�

Замена Страна Четка Одговара Модел : Roomba 500 600 700 Серија Не се компатибилни со 645 655 пет модели Замена Соба

ДРЖАЧ ЗА БРЗО СУШЕЊЕСпакувајте со стабилна рачка за тоалетна четка за материјал е добро изработена за д

Должина од 10 инчи со глава со наежвам со дијаметар од 2 / 5 инчи Изработени од 188 храна одделение 304 нерѓосу

КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ ВЛАКНА без МИРИС : влакната ОД ПЕТ влакна се со висока еластичност, тврдоста на у�

Вклучување производи во повеќе категории како Што Се Убавина, Здравје, Спорт, Дом, Подобрување На Домот,

Scroll