Vishwamantranavkar.org - термози

Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на сликите и предметите ✔ [Одржување на температурата]

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Одлично за топло и ладно : Конструкцијата со двојни wallидови обезбедува и топли или ладни пијалоци може д

Капацитет : 16 унци или 500 ml (10,2 "H x 2,6" дијаметар) Материјал : изграден од 18 / 8 не'рѓосувачки челик од храна, �

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Квалитет на селото : не'рѓосувачки челик Популарни елементи : мали и свежи Применлив простор : Надвор...

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден,

Совршена големина : 16,9 унца / 500 мл Нашите шишиња со вода се дизајнирани со совршена големина и за деца и з

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Дизајн на двоен слој, школка ПС, лагер ПС, капак ПП Хуманизиран дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден,

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Дизајн на двоен слој, школка PS, во внатрешноста на квалитетот 304 не'рѓосувачки челик Хуманизиран дизајн,

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Изолиран вакуум Уживајте во вашиот пијалок топол или ладен Овој вакуум со не'рѓосувачки вакуум со не'рѓ

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Прекрасна И Практична, Силна Флексибилност, Опозиција Со Висока Температура ,Топлинска Изолација,Без И�

ГОЛЕМИНА и МАТЕРИЈАЛ : ова шише со вода за патување има капацитет од 19 унци, висок 8,75 инчи и широк 4,4 на 2,83

♥ Трајлив ентериер и надворешност од не'рѓосувачки челик ♥ Хуманизиран дизајн отпорен на топлина, изра

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени ✿ Оваа кригла е изработена од висококвалитетен не

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Scroll