Vishwamantranavkar.org - шарки

Новите висококвалитетни шарки се скриени и инсталирани, а кабинетите изгледаат убаво Материјал од јагл

ПРИЛАГОДЛИВ УРЕД : може да ја прилагоди брзината на тампон, да ја контролира брзината на вратата ТОПЧЕСТ

Боја : голема Дебелина на страничниот панел : 16мм број На Модел : ЦИЛ122 Материјал : легура На Цинк...

Димензии : 3 "x 3 / 4" x 11 / 8 "Ол целокупна големина; 21 / 2" и 11 / 4 "центри; 1 / 4" проекција на нож; Проекција на шарки

Ова е збир на шарки за табели, совршени за употреба во табелата за преклопување, табела за размавта и дру

Материјал : 59# месинг материјал Спецификации : Прецизност од 3 мм со дебелина од 3 инчи, прецизност 4 лежиш�

Боја : Злато 180 агол 100% Висок Квалитет Нежен изглед за подобрување на убавината на минијатурните произво

Издржлив и лесен за инсталирање Аголот на ротација е околу 0 ° 270 ° Прекрасна декоративна шарка Многу пог

Замена на ROP Shop (пакет од 12) 18 Ga Гаража врата #2 шарка, универзално вклопување со станбени врати Спецификат

* Лесна и едноставна инсталација без дополнителни трошоци Погоден за шкаф за домашна канцеларија, плака

Подебела хидраулична засилувачка рака, силна, непречено отворање и затворање на тампон ефект Процесот �

Издржлив, корисен и лесен за инсталирање Тие се флексибилни и нема да крцкаат кога ќе ја отворите или за�

【Големина】 Шарките на стаклената врата се погодни за густо стакло од дебелина од 5 / 16 до 1 / 2 инчи (8мм12мм

Стил А, Боја : Зелена бронза Пакетот Вклучува : 2Шарки Забелешка : 1 Вистинската боја на предметот може да �

Боја : 454764 Лесен за носење и лесен за употреба Ви благодарам многу за поддршката, посакувам да имате убав

Хардвер Хардвер Хардвер250н / 25кг Бакарна Сила Поддршка За Подигнување На Врата Гас Хидраулична Пружинск

Обично се користи на надворешни врати за деловен или комерцијален имот Квадратни агол и 31 / 2 во...

РОБУСНИ ШАРКИ за ПРЕКЛОПУВАЊЕ : Издржливи шарки изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 201...

Хромирана шарка од легура на цинк Продадени како пакет од 2 Големина На Завртката : #8 Изграден со квалите

【Содржина на пакет】 6pcs x антички стил на задник; Некои завртки за монтирање; Некои завртки за монтирање.

Челик 3 1 / 2"х 3 1 / 2"х 5 / 8" Радиус Шарка, HD Обезбедени се дрвени завртки #10 х 1" Достапно во низа фини завршетоц

[Задебелен Материјал] : шарката што не се движи непречено е изработена од тежок нерѓосувачки челик, кој и

Боја : Злато 100% Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, �

Scroll