Vishwamantranavkar.org - перики

Ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате во секое време Хд Швајцарската чипка ~мекиот Мож

А3 : да, тоа е бесплатно дел 13х4 чипка предни перики човечка коса, можете да ја направите во кој било дел ка

Помогнете да ги поставите влакната на бебето, направете претходно искубена линија на косата и лесно сто

Перики со лента за глава без лепак, густина од 150%, големина на средно капаче, ремени и чешли Обемот на про

Многу лесна употреба Зошто да ја фрлите омилената перика само затоа што ви се скршиле ремените? Ние Во П�

13х4 ХД Швајцарска Чипка Околу Издржливо И Удобно Носење Претходно Извадена Линија На Косата ~ Изгледате

● ● Според аниме, ние дизајнираме синтетичка кафеава перика за косплеј Можеме да направиме 95%~99% слично�

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

Нормално, препорачуваме потемна боја отколку да ја осветлите (не препорачувајте 613 или 27) Внимателна Усл

● Ново Со Ознаки агптек светло сината перика е сосема нова, неискористена и неносена ставка во оригина�

●Предност Во Дизајнот ● Перики Со Лента За Глава За Жени.Дизајнот На Перика Со руса Лента за Глава Ја пр

Лесен за инсталирање : лесен за отстранување, поголем избор, ви дава различни стилови Заштедува повеќе в

Топи ИНЕЗ Чипка Пред Перика Изработени од влакна отпорни на топлина 100% Рачно врзани со фронтална чипка 1

Боја на коса : природа црна Должина на косата : 12 инчи Материјал за коса : 100% висококвалитетни синтетички

Доволно За Употреба и Споделување : пакетот доаѓа со 4 парчиња капаче за облога од бамбус перика во класи

[ИЗДРЖЛИВ МАШКИ ТУПИ СО 130% ГУСТИНА] парчето коса е фино моно во центарот, поли облога во периметар, што е �

Шињон Тип : Крофна Шињон Прилог : Гумена Лента Материјал Одделение : Канекалон Тип На Боја : Чиста Боја...

8 ПРОМЕНЕТЕ ЈА КОСАТА ЗА ДА СОЗДАДЕТЕ СВОЈ УНИКАТЕН СТИЛ На ЖЕНСТВЕНОСТ В Сега веќе не грижете се за опаѓ

Материјали за коса : 100% Реми Тип На Перика За Човечка Коса : Бран на Телото v Боја На Перика на Дел : Природ�

Може да биде обоена, изветвена, завиткана, редизајнирана и пермирана како своја коса ●Перика од Чипка 13�

100% Меки Отпорни На Топлина Влакна За Долга Русокоса Брановидна перика коса Нагласи перика Половина Рак�

● Боб Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Перики За Црни Жени Човечка К

Scroll