Vishwamantranavkar.org - светилки

Тип : Reprolight Projector Repoltionse Гола сијалица 100% нова компатибилна ламба и лесна инсталација Проектот за замена

(Во собата на 2 светилки) сите во една грешка слободен светилки, не ќе хипер блиц, нема потреба дополнител

【Компатибилни модели】 V13 H010 L79 V13 H010 L80 BRIGHTLINK PRO 585 WI 595 WI 1420 WI 1430 WI EB575 WI EB585 W Power Lite 570 575 W 580 585 W проектори...

Сосема нова сијалица за замена со висок квалитет, посветла и поостра слика со пластично куќиште, направ�

Една година гаранција 10,000 час оценет живот Пад на сијалицата за замена 5,7 "Долги, 9 вати Оваа ламба за зам�

2 парчиња Супер Светла 6000 K Ксенон Бела 2825 2825 L W5 WLL LED Светилки Предната Страна Маркер Светилки Замена Ком�

19921998 Бмв Е36 3 Серија Со евро фарови 19972003 Бмв Е39 5 Серија 20002003 Бмв Е46 3 Серија Купе (преддотерување) 19992004 Бмв

Гаранција на производителот : 6 месеци гаранција Наменето за : Infocin3114, IN3116 Тип на производ : Светилка за пр

Постојано давајќи стабилен висок излез на осветлување (Вистински 12000 Лумен / сет).0000 Часа Живот : целото а

Замена за Eiki POALMP26 LAMP & HOUSING Projector TVламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Eiki POALMP26 LAMP & HOUSING Projector TVл�

Замена за OSRAM SYLVANIA UHP100120 / 1.0 E19.8 A Сијалица за ламба на проекторот Единица по продажба : 1 Замена за OSRAM SYLVANIA

Брза дисипација на топлина, продолжување на животот Дури и речиси светло поплочување, прецизно режење В

Супериорен АВТОМОБИЛСКИ ОДДЕЛЕНИЕ LED ЧИП, 2Страни по сијалица, 6000 K кул бела, 270 / 360 степен без слепа зона Л

[400% ПОСВЕТЛА од ХАЛОГЕНИТЕ] : моќноста на секој пар светилки е 80 W, Осветленост до 14000 LM.НАШИТЕ LED Светилки �

ЕПСОН V13 H010 L57 Собрание на проектори со оригинална сијалица Epson 230 W Оригинална Epson UHE230 EC 230 W 75 V сијалица на

За ламбата за замена на Dukane HCPD877 U и куќиштето со оригинална сијалица внатре Собрание со оригинална сија�

Задна проекција ТВ додатоци Сијалица за замена со висок квалитет со куќиште Препорачуваме OEM решенија з

~ Приклучок за вклопување : H8 H9 H11 HB3 / 9005, Лумен : 25000 LM, Напон : DC 12 V24 V (одговара само ЗА 12v возило), Температур

Вклучува : целосна боја печатена платно wallидна уметност со LED светло и далечински управувач...

2x Супер Светла Килибар Жолта 175 168 LED Светилки Регистарска Табличка Таг Внатрешни Светилки Мапа На Светл�

2x Супер Светла Килибар Жолта WY5 W 168 2 J6 158 LED Светилки Предната Страна Маркер Регистарска Табличка Таг Баг�

Едноделен дизајн, со интегрирана електроника и вентилатор за ладење во лесната основа, ја олеснува лесн

Тип на ламба : Сосема нова сијалица за ламба за проектори за замена на проекторот со куќиште...

Scroll