Vishwamantranavkar.org - кади за туширање

Сите алуминиум оваа полица за туширање е направена од висококвалитетен алуминиум Сигурен и резолуција

Оваа кутија е совршена за складирање на облека за плакари и простории, организатори на играчки, полици, �

Боја : Бела Потекло : CN (потекло) Количина на решетки : 2 Материјал : пластика Тип на пластика : компјутер Ко

Не'рѓосувачки челик Capasitubal 2packCapital Capital】 Оваа висечка корпа за виси може да ви помогне да чувате дневни п�

[Складирајте ги предметите] монтиран кади за туширање со дизајн на чувари помага да заштедите место, да �

Аголната полица е конструирана од еколошки и издржлив ABS материјал, безбеден и без мирис Со дизајнот на �

【Трајни и 'рѓана стаклена полица за туширање изработена од висококвалитетен алуминиум и стакло, мазна �

Едноставно во дизајнот, додадете допир на елегантен стил во вашата градина Погодно за внатрешна и надво

Боја : Делфин Потекло : CN (потекло) Функција 1 : Домашен украс Функција 2 : Кутија за складирање...

Боја : 2 парчиња Број на модел : Кутии за складирање LYLKD118 Оптоварување : 100 кг Користете : торба Функција : Е

【Премиум материјал】 Направено од силна полиестерска мрежа и крпа од Оксфорд Двојните рачки можат да в�

Полета за када : Крајниот додаток за бања, совршен за држење на сите ваши најважни додека се опуштате во �

Лесна инсталација, без оштетување, без дупчење Погодно за миење на рацете, шише со шампон, шише со гел за

✽ Заштита на кожата : Рабовите на полиците се заоблени за да ја заштитат вашата кожа од гребнатини ✽ Без

Кука за крпи за туширање : усвојува прецизно производство за да ги подобри стабилните карактеристики и �

Организаторот Макс држи 22 bs водоотпорни за складирање на туширање пластика бела.【Една секунда инстала�

Поради рачно мерење, ќе се појави мала количина на грешка 【Заштеда на простор】 Големиот капацитет за с�

Моќен решетка за крпи Мултиполивите и мултикуките имаат голем простор и користат најмала вредност на п�

Целосна употреба на аголен простор, мали предмети, голем простор за складирање Висока цврстина, силна л�

Бања : Оваа голема wallидна полица има компактна големина, но огромен простор за складирање Едноставни и ч

✅✅ 【【4 Организатор за туширање на пакувања】 : Нашиот кади за туширање вклучува 2 полица за туширање и 2

Боја : светло сива Име на статијата : Кутија за складирање на штекер Материјал : ПП пластика Боја : Бела, с�

Wireица обложена со мрежа и цинк Складирање на висина од мрежа : Вклучени вреќи за складирање на мрежа Скл

Scroll