Vishwamantranavkar.org - накит кутии

Изработен од луксузна синтетичка кожа, тој е отпорен на абење и издржлив Најдобро за прикажување на ваш�

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ3,9 x 3,9 x 2 Инчи / 10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен

ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Овој Дизајн На Накит Е Произведен со Највисоки Стандарди за Квалитет Сите Напори Се

За создавање на оваа кутија беа користени најквалитетни материјали и изработка ● Прилагодено за вас : с

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

Кутијата За Накит За Патување е пренослива и мала тежина,лесна за носење во чанти или во багаж Убав и кре

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно...

Уреден и елегантен Нека мирно уживате во радоста на извонредниот живот за складирање Интимен и мек енте

Капак на фото Рамка можете да ја замените сликата со лична фотографија 4х6 Црна Кадифена Постава 4 х 4 инч

Прекрасната изработка обезбедува практичност и издржливост Дрвена Кутија За Подароци Мазна површина б

уметнички печати ситница кабинет накит случај / Погоден за занаети,накит, ѓердан, нараквица, алка, обет�

Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог Кабелскиот синџир мери

* Спецификации на производот : должина 14СМ * ширина 4СМ * висина 9СМ Карактеристики : водоотпорен, отпорен �

Вклучува кутија за подароци МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран х�

Quoticle GREAT CHOLECTION : стилски организатор на патувања за накит е мал и симпатичен и со уникатни отпечатоци...

Одлично за накит и други мали предмети Висококвалитетна дводелна конструкција Целосно собрани за да за

1 х Организатор На Накит ( Накит не се вклучени) 1 х Клуч Со елегантен изглед и внимателна,издржлива и изво

●Елегантен и компактен дизајн : мазни линии и извонредна изработка, преносливата големина ви овозможув

МАТЕРИЈАЛ : кутијата За Ситници е изработена од Метална Легура и емајлирана обвивка со рачно нанесени п�

Чувајте ги вашите најдобри манжетни, прстени, иглички и други додатоци уредни и организирани со овој ор�

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

Откако ќе го направите купувањето, ве молиме љубезно испратете ни порака што да се врежани на предметот.

Scroll