Vishwamantranavkar.org - потолки

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

■ Широка апликација1 Топлите влошки се доволно дебели за да можат да држат топла тава додека ги движите

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор...

100% памук Пополнување : полиестер Увезени Ватиран и постепено Изградбата на овие држачи за тенџере помаг

Инспирацијата за класичен и шик дизајн доаѓа од нашиот секојдневен живот, различни дизајни за избор за �

За вашата сопруга, мајка, баба, ќерка, семејство, пријатели Носителите се и убави и функционални, ги задо�

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Издржлив материјал : Potholders 3 парчиња (секој 8,25 "x8.25") се изработени од траен полиестер со полнење со памук..

Полиестер Направено во САД Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашио�

* Остаток на топлина : дебелина од 0,27 инчи (0,7 см), добра отпорност на топлина, може да издржи висока темпер

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор Сек�

Големината на држачот за садови за влошки за печка е 8 "x 8"; 2 x држачи за тенџере, едниот со џеб, а другиот б�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Влошките се убави и функционални, ги задоволуваат дневните потреби на повеќето луѓе Влошките се убави и

Пар држачи за тенџере за да одговараат на вашиот декор на кујната Направени во САД овие се дебели и функ�

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор...

Мерења : 8 "x 6" Отпорен на топлина до 420 ° F Погодна висечка јамка за лесно складирање Мерења : 8 "x 6"...

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Scroll