Vishwamantranavkar.org - клипови

Изработени од висококвалитетни метални материјали, Совршени додатоци за коса за сите видови коса и фри�

Вештачките бисери се полни, со силен сјај, свежи и слатки Носете совети е погодно, не ја повредувајте кос

Стилизирајте Ја Косата Со Леснотија : Без разлика Дали одите на лежерен, лежерен изглед, модерна фризура

Поради целокупното сечење, секоја фиба има уникатен модел Секоја фиба што ја добивате е уникатна Дизајн

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �

?Соодветна Количина : Нашиот комплет има 12 парчиња клипови за коса од пеперутка, доволно за украсување н�

Направете бранови што прскаат наоколу на забавата во базенот ова лето со нашиот живописен винил лак во �

●Висококвалитетни Материјали ● клиповите за коса WLLHYF claw се изработени од висококвалитетни материјали

Мала Големина : 9х5, 7см (3, 54х2, 24инч) Насекаде Создава Шармантна Фризура СПЕЦИФИКАЦИИ СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ 1

Таа има големи неметални еластики, што е работи на средна густа коса Совршено за цврсто држење на опашки

Тип : Клипови За Коса Материјал : Легура Стил : Моден стил Пол : Жена Боја : црна, сребрена Тип : Клипови За К

Популарните цветни елементи се комбинираат со пенливи кристали во ретро и елегантна боја Изработката н

Подарок за сопруга, мајка, двојка или пријатели што ќе им донесе само радост Цврсто се фаќа за коса, густ�

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ]нашите штипки за коса се изработени од висококвалитетни легури и добро Полиран крај,

Подарок За Девојчиња, Мали Деца, Деца, Бебе Многу Ќе Кога Ќе Ги Добиете Предметите Овие Мали Девојчиња Ко

Фантастични додатоци за коса за свадби, матури, забави или други специјални прилики Тоа го прави вашиот

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и ваше

Време на испорака : 1540 дена, обично 2030 дена испорака : 2 2.99 по нарачка + 0 0.60 По Ставка За Божиќ, Нова Година,�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба...

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Прекрасни додатоци за коса : овие иглички за коса се погодни за различни фризури, како што се долга коса,

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина

Во опциите за боја, можете да изберете стил на рамка и стил на рамка Нарачајте според вашите потреби...

Scroll