Ново
Klkcms 15 LED LED 12 см тивок компјутерски куќиште за ладење 12V шасија

Klkcms 15 LED LED 12 см тивок компјутерски куќиште за ладење 12V шасија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 446.40

* Дисипација, повеќе бас. * Од, тивка и стабилна. * Одлична дисипација на топлина и. * Висококвалитетно хидраулично лежиште. * Волуменот обезбедува ефикасно големо ладење. * Дисипација, повеќе бас. * Од, тивка и стабилна. * Одлична дисипација на топлина и. * Висококвалитетно хидраулично лежиште. * Волуменот обезбедува ефикасно големо ладење. Опис : - Одлична дисипација на топлина и - дисипација, повеќе бас. - Волуменот обезбедува ефикасно големо ладење. - од, тивка и стабилна. - високо квалитетен хидрауличен лагерспецификација : - вградени 15 LED светла, кои работат повеќе заслепувачки - низок напон почеток - компатибилен со 3pin и シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズシリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ интерфејси - 12cm 9 Vane вентилатор дизајн, проток - хидрауличен вентилатор за лежишта, бас трајни - земјотреси од изобилство на мат, не е лесно да се генерираат пакет, вклучуваат : 1 парче компјутер.

За стоката

- Built-in 15 LED lights, running more dazzling:
- Low voltage start:
- Compatible with 3pin and シリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズ interfaces:
- 12cm 9 vane fan design, flow:
- Hydraulic bearing fan, bass durable:
- Earthquakeproof mat, not easy to generate:
Package Includes:
1 Piece Computer:

Слична стока во категоријата

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер...

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

Scroll