Vishwamantranavkar.org - термокулери

Овој сет на парови Coolie прави симпатичен и практичен подарок за венчавки што среќната двојка може да го к

Изолирани може кулер Шише потопло Со Уметност Од Дениз Секој Прилагодливи може кулер заврши одговара 121

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Изолатор на вино или изолатор на шишиња со вино Плочката е направе

Официјално лиценциран производ во живописни тимски бои Материјалот од неопренови се преклопува рамно �

Стилски може да се ладиме големина 10.5x4,5 инчи Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се зашти

Прилагодените Koozies се сигурен начин да го одржувате вашиот пијалок убав и освежувачки Поминете ги на ко�

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит шишиња од 22 мл до 24 мл

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

ТРОСЛОЈНА ИЗОЛАЦИЈА : Нашиот Голем Чилер За Пијалоци Од Нерѓосувачки челик одговара на повеќето лименк�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

[МОЖЕ ЛАДИЛНИК за РАКАВИ] Направен За да ги одржува вашите пијалоци крцкависвежи и ладни, овие можат изо

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

ЕДНОКРАТНОпросечниот животен век на ракавот за чаши за еднократна употреба е помал од 10 минути и помалк

Одговара на 750 мл Вино или други шишиња за пијалоци Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта Одлич�

Симпатична Изолирана Тенка Конзерва ладилник одговара на повеќето 11 мл слаби високи лименки вклучуваа�

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Scroll