Vishwamantranavkar.org - компресија

Закривената пролетна мијалник се спротивставува на олабавување преку вибрации, потпирајте се на еласт�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : Црна Дијаметар на жица : 1,8мм / 0,07 "; надворешен дијаметар :

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Стандард : GB Дијаметар на жица : 0,8мм...

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

Висока отпорност на температура, висока ригидност и долг животен век За изворите на умре, црвената боја

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Материјал : Не'рѓосувачки челик Снабдувања на DIY : Метал Тип на оптоварување : Компресија Дијаметар на жи�

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Боја : црна; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 " Надворешен дијаметар : 13мм / 0,51"; Материјал : челик од манган...

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

Добредојдовте во мојата продавница, издржлив и долг живот, мал и лесен, лесен за чување и носење, тоа е ва

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

Висококвалитетниот челик, најгустиот челичен мерач и повеќето калеми обезбедуваат најбезбедна, најсил

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба...

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

✅ Компресирајте ја пролетта, 1 1 / 4x0.063 во, PK5 ✅ Wireица Дија : 0.063 in ✅ Надвор од Дија : 0,72 ин ✅ Компресирајте ј�

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 10мм / 0,39 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 5мм / 0,2"; Бес

Scroll