Vishwamantranavkar.org - ешреј

Лесно за чистење Може да спречи цигарите да паднат во пепел или на масата Пеперката е доволно голема за �

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

Пеперката е изработена од керамички материјали, во комбинација со исклучително изработка, издржлива, о�

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Цилиндерот е подлабок, има поголем капацитет, може да носи повеќе саѓи и може ефикасно да го намали лебд�

⭐ Гробично за одржување на влезови во градење и места за пушење подалеку од задници од цигари, исто така

Стакло Висококвалитет Задебелен издржлив пепелник, еколошки и без олово Добро мелење, кристално чисто.

【Премиум материјал】 HCSSADE Отворено пепел е нераскинлив и отпорен на 'рѓа благодарение на одличната квал

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

Стакло Направени во САД или увезени 🎅 Една големина дијаметар 8,5 см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎅 Ештрај

Материјал на производот : Апстрактна и креативна статуа, изработена од Еко Френдли смола Не мирис, неток

✎ Wallиден пепелник на отворено, изработено од квалитетен и здрав нерѓосувачки челик ✎ Изработен од здра

> Материјал : камен, ретро бедем, рачно изработена, многу издржлива ; Дизајн : роман, симпатичен, интересен

Одвојлив дизајн Овој одвојлив фиока за виски и држач за цигари може лесно да се отстрани кога е потребн�

Класификација на бои : ширина од 3 инчи околу 7 см 4 инчи ширина околу 10 см 5 инчи ширина околу 12 см 6 инчи ши�

Лесно за чистење, темпераментот е уникатен и ќе се изненадите од тоа колку убаво изгледа ова Доаѓа во цр�

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив 3 те сте

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Стакло Поддршката за пепел е транспарентна и мазна, не боли раце, без меурчиња Прекрасните кристални до�

Лесно за чистење Може да спречи цигарите да паднат во пепел или на масата Пеперката е доволно голема за �

Современ моден синтетички материјал, печење, водоотпорен, безвреден Големина, Дија од 15 см Може да се ко�

Заштита на школка : Со капак за домашни пепелници, доволно тешки за да избегнете да бидат разнесени од в

Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пеп

Scroll