Ново
Градинарско црево 50 стапки, флексибилен хибрид со тешки тешки 5/8-инчни комплет за црево отпорен на трескање со држач за црево, цело време, лесен, пукна 450psi

Градинарско црево 50 стапки, флексибилен хибрид со тешки тешки 5/8-инчни комплет за црево отпорен на трескање со држач за црево,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

【Отпорно на трескање】 - Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал, спречува црево да затегнуваат и трескаат, цревото е исто така флексибилно и лесен, нема да имате проблем да го преместите и да го обликувате, лесно да маневрирате. Само спуштете го цревото, поврзете се со равенката и снабдувањето со отворена вода, автоматски ќе станат директно под притисок на вода. Дојдете со вртење на рачката на зафат и цврсти цврсти 3/4 "GHT фитинзи, ефективни за да спречите истекување, 'Рѓа, и скршена, ергономска јака од црево Избегнувајте трескање и кршење на врската и лесно закачете распрскувач на млазницата или прскалка. Само спуштете го цревото, поврзете се со равенката и снабдувањето со отворена вода, автоматски ќе станат директно под притисок на вода. Совети - Нашето црево за градина може да се појави во пакет во пакаж заради супер флексибилен материјал. 【Градинарско црево Постави】 5/8 инчи дијаметар 50 ft Хибридно црево од гума вода со метален држач за црево. Тешки метал со висок квалитет со гумена обвивка против лизгање обезбедува дополнителна видливост, безбедност и зафат. 【Услуга за клиенти】 Ако ви треба помош, слободно контактирајте не во секое време, ние сме на Интернет 24 часа секој ден. Пакет : Градинарско црево 50ft x 1; држач за црево за градина x 1. Ова стандардно црево за градинарство на внатрешниот дијаметар од 5/8 " , миење на автомобили, миење на дворот и други работи на наводнување лесно. На ниска температура, цревото останува меко и не се зацврстува во висока температура, цревото за градина нема да се раствори на надворешниот слој и ќе се држи до рацете. 【Употреба на сите временски услови】 -40 ° до 140 ° F Супер флексибилно искуство. 【Услуга за клиенти】 Ако ви треба помош, слободно контактирајте не во секое време, ние сме на Интернет 24 часа секој ден. 【Цврсто и издржливо】 Застанете да пукнете 450 psi / работа 150 psi. Дојдете со вртење на рачката на зафат и цврсти цврсти 3/4 "GHT фитинзи, ефективни за да спречите истекување, 'Рѓа, и скршена, ергономска јака од црево Избегнувајте трескање и кршење на врската и лесно закачете распрскувач на млазницата или прскалка.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Scroll