Vishwamantranavkar.org - Usb кабли

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Придружник на хард диск поврзува Wii U, PS3, PS4, Xbox 360 или Малина Pi СО USB портсто СО мала моќност пренослив надв

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конект

USBC кабел со универзални конектори : Овој кабел за податоци / полнење со неговите конектори TypeC (машки до м

Може да се поврзе СО USBпортата на кој било лаптоп / КОМПЈУТЕР, директно до конзолната порта на рутери Cisco,

Спецификација : 3.3 Стапки / 1м , УСБ 2.0 а до микроб 5 пински кабел Брзо Полнење И Синхронизација : USB a ДО USB ми�

【5 A 20 V 100 W со емарк чип】 уникатен емаркер паметен чип интелигентно одговара на потребната струја Вград�

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Ултра рамен цврст флексибилен и затегнување : 2 m долги ултразлични тенки USB кабли се совршени за поставу�

【Coiled USBA до USBC кабел за автомобил】 намоќниот USBтипкабелc со дизајн на пролетна форма, преносен без близн�

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

Брз и лесен за конвертирање USB интерфејс тип, Конектор 1 : (1) USBБ Женски и Конектор 2 : (1) USBБ Машки : 90 Степен (

USB 3.0 машки до машки тип А за да напишете кабел за трансфер на податоци компатибилен со хард диск, лаптоп,

?? КОНЕКТОРИ : USB 2.0 Тип Машки ДО USB 2.0 Тип двојна женска продолжен кабел(со завртка дупка) ?? Поврзува уреди �

Qust quest Sharge & Синхронизација На Податоци Qc 3.0 поддржува краток микро usb кабел за брзо полнење QC 3.0...

HD Дисплеј : Поддржува до 8k / 6 K / 5 K@60hz резолуција видео пренос или двојна 4k@60hz видео пренос Вграден ЕМаркер

Замена слушалки аудио кабел, кабел или жица За Желка Плажа Елита Про 2 ЗАБЕЛЕШКА : Нема внатрешна контрол

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и спи�

? [Компатибилен] Кабел за Boxwave Компатибилен со таблетот Vasoun Android 11 VSUSM30 (10 IN) Користејќи го универзалниот и

USB C Кабел ЗА печатач : овој usb c кабел за печатач Е Идеален избор за поврзување уреди Од Типот C со печатач,

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

ПОВРЗЕТЕ УРЕДИ : meokse mini usb кабелот го поврзува ВАШИОТ USBподготвен компјутер или USB центар со дигитална ка�

Scroll