Ново
Zz zinfandel Природни хексагонални кристални приврзоци ѓердан Reiki заздравување чакра карнелијански кристали ѓердани жица завиткани од камења од кварцни камени приврзо

Zz zinfandel Природни хексагонални кристални приврзоци ѓердан Reiki заздравување чакра карнелијански кристали ѓердани жица завиткани

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Кристал за природно заздравување - Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува употреба на скапоцени камења за да се донесе рамнотежа во животот и умот на поединецот. За кристалите се вели дека „имаат стабилна и непроменлива енергетска шема, секоја со уникатна фреквенција и енергетско поле, или резонанца“ што им дава посебни својства. Ѓердан од природен кристален скапоцен камен - суров и природен кристален ѓердан, можат нивните моќни духовни лековити енергии и модалитети за лековити прани; Погодна големина на повеќето луѓе. Карнелијански кристален ѓердан - Црвениот карнелијан е познат низ вековите како најмоќна алатка за природно зголемување на мотивацијата, силата, лидерството, издржливоста и храброста, како и да донесе инспирација кај својот сопственик. Природно карнелијански ѓердан - да носите карнелијански нараквица секој ден ќе ви помогне да ги надминете тешките области од вашиот живот и да помогнете да донесете успех на сè што допирате. Идеален подарок - карнелијански кристален ѓердан во нежен и моден изглед и помогнете на вашето тело. Совршен подарок за семејство и пријател. Како суров и природен кристален ѓердан. Покажете ја вашата грижа за услугата за задоволство на вашите најблиски - ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас директно преку е -пошта, веднаш ќе одговориме.

За стоката

Слична стока во категоријата

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени...

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Scroll