Vishwamantranavkar.org - очила за читање

Увезени Пластична рамка Леќи со смола Не поларизирани Анти сино светло обложување Ширина на леќи : 2.09 ин

Бифокални / прогресивни очила за читање Фотохромно читање очила за сонце Очила за блокирање на сина св�

Увезени Рамка TR90 Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 51 милиметри [Детали за дизајнирање] �

Композитна рамка Pacakge вклучува : 1 пар храмови со оружје со иконски прстен, без рамки Големина на рака : 135

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

Висина на рамка очила за читање на мажи со пролетни шарки, висина на рамка околу 1,46 инчи (37мм) Ново надгр�

ОКУЛАРОТ обезбедува удобни и фантастични очила за читање вредност за мажи и жени Одлични читатели и нај

не поларизирани ► [Попуст] Заштедете 10% ако ги купите и двата очила за читање на Eyekepper заедно преку оваа �

Увезени Метална рамка Пластична леќа НеПоларизирани Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 64 ми

Интимна нега : дизајн Со Целосна рамка, погоден и за блиску и за далеку, го ублажува заморот на очите и се

1 Елаборирани, едноставни и стилски очила за читање ве прават помлади, очила за читање на пари со 4 пакува

Пластична рамка Леќи со смола Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита...

Увезени Пластична рамка Поликарбонат леќи Неполаризирана Обвитка за обложување на ултра виолетова заш

Ретро дизајнерски рамки младешки италијански стил што не е достапен во продавниците! Цврсти луцитни ра

●КУПЕТЕ 1 НАБАВЕТЕ 10 ПАКУВАЊА q : овој комплет доаѓа во 3 пакувања очила за читање со половина раб со 1,75 и 7

Големина на производотШирина На Објективот : 53мм / 2,08", Висина На Објективот : 41мм / 1,61", Мост : 19мм / 0,74", Вку�

Увезени Поликарбонат рамка Поликарбонатна леќа Неполаризирано Ширина на објективот : 28 милиметри...

Пластична рамка Композитни леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 52 милиметри Мост : 20 милиметри Феседи к�

Увезени Метална рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Обвивка за обложување на леќи за блокирање на �

€КУПИ 1 ДОБИЕ 9 ПАКЕТИ : овој сет доаѓаат во 3 пакувања половина раб очила за читање со 1.00 и 6 пакети класич

Нашите врвни очила за читање компјутери со Повеќе Прегледи имаат специјално дизајнирани леќи кои ви ов�

Според Управата За Безбедност И Здравје При Работа : претпочитаното растојание за гледање На VDTs се движ�

Бифокални леќи : Поправете ги и долгите растојанија (до +0,00) и близу Визија (дното +2,00) со комбинирање на д

Scroll