Ново
Батерија Лекар 80038 Пластика Примарна 12 Мерач Жица Еден Проводник-500', Црвено

Батерија Лекар 80038 Пластика Примарна 12 Мерач Жица Еден Проводник-500', Црвено

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Карактеристики Пвц Изолација. Идеален за Апликации За Општа Намена (-40°F до 167°F). Отпорен на маснотии, масло, бензин, киселина, растворувачи, влага и стареење. Должина на калем : 500'; Мерач (AWG) : 12. Боја На Жица : Црвена.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : .925 Сребро (92,5% Сребро, 7,5% Бакар) Дијаметар : 24 Мерач (0,0201 Инчи, 0,511 мм) Облик и Темперамент : Квад�

Податлив Лесно формирана АСТМ Б211 Отпорен На Корозија Не Магнетни Алуминиумска Жица Серпентина Загреан

Оваа ставка Е Група На Хилман 50157 Жарена Жица, 24 Мерач Цел на употреба За Електрично И Греење, Грубо Елект

Големина : Дијаметар : 2мм, 2,5 мм, 3мм, 4мм, 5мм, Должина : 82 стапки / 25м Погоден За занаети како што се накит и т

Околу 24,6 стапки 2,2 фунти (1 кг) 304 жица од не'рѓосувачки челик во мека и половина тврда Мека жица, има матна

Дијаметар на жица : 0,04 инчи( 1,0 мм), Должина : Прибл 32,8 стапки (10 м), Површинска обработка : обоен елоксиран а

Материјал : Т2 Чиста Бакарна Жица.Флексибилна, одлична густина,топлинска спроводливост, добра спроводли

Висок квалитет : цветната жица изработена од висококвалитетно железо е цврста, лесна за свиткување и не

Бакар плетенка кабел : Неизолирани плетенка влакно жица Материјал : Поголем од 99 проценти чист бакар...

Големина : Должина од 500 Стапки, Дијаметар од 1 / 8 инчи 7х7 насоки изградба Материјал : жичаното јаже е изра�

Големина : Дебелина : AWG 12 Мерач (2mm) во дијаметар; Должина : околу 16 Стапки (5m) / ролна; вкупно 10 ролни / сет...

Кабелот со рамен бакар плетенка е изработен од гола бакарна жица со повеќе нишки Неинсалирана жица со п�

Должина : 1м 1430awg 3000 V Заштитниот слој ги штити жиците од кислород, со што се продолжува услужниот век на �

ЖИЦА МЕРАЧ И БОЈА : Зелена лопатка жица во 22 мерач, совршена дебелина за да имаат и сила и флексибилност з

Професионална Жица За Монистра Најмек, Најеластичен Максимална Флексибилност Максимална Завеса...

Флексибилна зелена жица, совршена за занаети и проекти Дизајниран за цветни уметности и цветни аранжма�

Бакарната жица е широко користена во намотки за ликвидација, мотори, електромагнети, инструменти, индук

Должина : 500 Стапки Изолација : ПВЦ (Вкупна Дебелина : 0,057") Тип : МилВ16878 Заглавена Жица Боја : Кафеава...

Ова е Сосема Ново парче цврст бакарен лим со димензии 3" х 120"(Инчи) Ова е совршено за трепкање на покривот,

●Месинг жицата е изработена од квалитетен н62 месинг, Оваа жица е гола и нетретирана нуди многу подобра �

Должина : 25 Стапки Изолација : ПВЦ (Вкупна Дебелина : 0,061") Тип : МилВ16878 Заглавена Жица Боја : Виолетова...

Изработен е од висококвалитетни материјали, отпорни на стареење, вода, корозија и влага Жицата е широко

Неизолиран терминал #8 Spade за 2218 GA жица Совршено за реставрација на осветлување Дизајнирано од снабдувањ

Рамен бакарен кабел за плетенка е изработен од гола бакарна жица со повеќе нишки Неизолирана плетенка ж

Должина : 250 Стапки Изолација : ПВЦ (Вкупна Дебелина : 0.110") Тип : УЛ1015 Заглавени Жица Боја : Портокалова...

Цена За : Секој Тип На Пакет : Финиш На Калем : Материјал Од Гола Жица : Црна Жилана Жица : Дијаметар На Жица

Scroll