Ново
Easyforever Girls Sparkly Subneren Sequided Ballet Tutu Mini Scaridh Hip Hop Belly Jazz Modern Dance Dance Performance Costume Costume

Easyforever Girls Sparkly Subneren Sequided Ballet Tutu Mini Scaridh Hip Hop Belly Jazz Modern Dance Dance Performance Costume

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

60% полиестер, 20% сатен, 20% ткаенини од секвенци. Здолништето е изработено од полиестер и сатен материјал, ладно миење на рацете, виси суво. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Еластична лента за половината нуди добра истегнување. 1 слој Сатен Туту здолниште со нивото на продолжено преклопување. Лесни ткаенини и ткаенини што се пријателски на кожата, меки и удобни за носење. Модерно и искривено здолниште за вашата девојка. Совршено за латински, џез, танц, забава, сценски перформанси, костуми, облекување, итн. - Препорачана големина за деца - | половината - | - Должина на здолниште1110 - | 2-3 години | - 16.5-28.0 "/42-72cm - | 12.5" /32см-120 - | 4-5 години | - 17.0- 29.0 "/44-74cm - | 12.5"/32cm-130 - | 5-6 години | - 20.5-33.0 "/52-84cm - | 13.5"/34cm-140 - | 7-8 години | - 21.0-34.0 "/54-86cm - | 13,5"/34см -150 - | 8-10 години - | - 22.0-35.5 "/ 56-90cm - | 15.0 "/38cm-160 - | - 10-12 години - | - 22.0-37.0 "/56-94cm - | 15.0"/39cm-.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Здолништа за тинејџерки слатки здолништа з�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Затворање на ременот.

Популарен за секојдневниот живот, одмори на плажа Едноставен за употреба и носење на повеќе начини Крат

95%полиестер, 5%најлон Еластично затворање Само миење на рацете Здолништето на толтуто Туту е изработено

[Слика ласкање] : Атлетско здолниште погодно за тенис, голф, скејтбординг, бадминтон, танц, трчање, тренин

Врзете го со кожна јакна или блејзер за да ја облечете, или спарете ја со памучна маица и станови за да се

Ново здолниште на дами од фахзија Здолништа за жени кратко, плус мини здолниште, миди здолништа, жени со

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Само мие�

95%полиестер, 5%најлон Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детска Божиќна туту е израбо

100% Полиестер Ви препорачуваме да изберете една големина поголема Здолниште за затворање на жените Нова

100% шифон Затворање на вратоврска Балетско здолниште за жени Висококвалитетна шифонска ткаенина, може д

100% шифон Затворање на вратоврска Само миење на рацете Womenените и девојчињата шифон балетско завиткано з

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Миење Раце Само Зелено Здолниште За Суспендирање За Девојки Ј�

100% спандекс Еластично затворање Детски девојки со висока половината широка еластична лента за половин�

100% полиестер Затворање на вратоврска Само миење на рацете Шифон со долги чисти здолништа со половината

Здолништа за жени, здолниште, здолништа, тениско здолниште, црно здолниште, долги здолништа за жени, кож�

Scroll