Ново
Августа спортска облека за девојчиња 9146

Августа спортска облека за девојчиња 9146

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

90% полиестер/10% плетено спандекс. Увезени. Еластично затворање. 90% полиестер/10% спандекс плете * FIT на девојчиња * Подлога за печатење * рамна предна лента со покриена еластична на грб. * Две пикадо на задниот дел од здолништето за повеќе прилагодено вклопување * лева страна цвест V-stom на полите. Тешка категорија 90% полиестер/10% Спандкс плетен * 4-насочен истегнување за максимална подвижност * Вик влага * отпорна на мирис * етикета без ознака * рамна предна лента со покриена еластична на задната страна * две пикадо на задниот дел од здолништето на повеќе прилагодено вклопување * лева страна цвест V-notch на полите нагласена со трима на три бои.

За стоката

Слична стока во категоријата

3 слоја на мека тул 12 "Должина Пологата на половината украсена со сатенска лента Бескрајни можности за к�

70% полиестер, 30% спандекс Еластично затворање Само миење на рацете Еластична половината со високи полов�

100% полиестер Полиестерска обвивка Повлечете го затворањето Машинско миење Здолниште Идеално за сите ф�

Затворање на вратоврската Машинско Перење Здолништата за девојки треба да и дозволат да ја покаже свој�

[Слика ласкање] : Атлетско здолниште погодно за тенис, голф, скејтбординг, бадминтон, танц, трчање, тренин

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

100% полиестер Направени во САД или увезени ✈✈✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака Забрзан

100% шифон Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мека ткаенина, еластична и лесна, дише и удобн�

Светки Еластично затворање Богата Со Количина : ќе добиете 9 парчиња детски тутуси во различни бои, вклу�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

бохо здолништа за жени секојдневни тениски скортови здолништа за жени цветни макси здолништа за жени з�

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, ме

60% бронзинг крпа, 40% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна

Големина : Погодно за висина на жени / девојчиња 4'5 "~ 5'6", половината под 33 " Материјал : 100% шифон Должина на

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Затворање на ременот.

Тул Еластично затворање Миење Раце Само 10 СЛОЕВИ МЕКА и нежна кожа или оставаат траги ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН з

Sequins Само миење на рацете Материјал : Шифонска ткаенина и метална монета Една големина најмногу одговар�

100% шифон Затворање на вратоврска Само миење на рацете Womenените и девојчињата шифон балетско завиткано з

100% шифон Затворање на вратоврска Женска чипка шифонска обвивка за танцување со цврста боја минијатурна

Womenените се тресеа / ТАСЕЛ / РУФЛЕ ДАНЦИЈА Здолништа со еластични здолништа за половината за латински са�

100% полиестер Затворање на вратоврска Само миење на рацете Шифон со долги чисти здолништа со половината

✔ Материјал : најлон + мрежа + шифон Затворање на кука и јамка Задната јака има кука и страничен патент, к�

100% мрежа Еластично затворање Midенски средно половината чиста мрежа минијатурна еластична лента за поло

90% шифон, 10% сатен Само миење на рацете Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, удобна �

95%полиестер, 5%најлон Еластично затворање Само миење на рацете Здолништето на толтуто Туту е изработено

Популарен за секојдневниот живот, одмори на плажа Едноставен за употреба и носење на повеќе начини Крат

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll