Ново
Yuumin Girls 2 слој шифон завиткано балетско танцување со здолниште за танцување деца, повлечете го еластичното здолниште за половината за вежбање во теретана

Yuumin Girls 2 слој шифон завиткано балетско танцување со здолниште за танцување деца, повлечете го еластичното здолниште за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 103.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Здолништето се одликува со добра еластична лента за половината, два слоја шифонски стил, едноставен дизајн на цврста боја. Ткаенина што е пријателска со кожата, апсорбира пот, нема да пили, добро совпаѓање со многу видови танцувачки врвни. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, препорачано ладно и виси за миење на рацете. Погодно за секоја пригода, на пример, сценска изведба, носење танц, балетски танц, училишна забава, обука, јога и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња здолниште Состојба : Ново без материјал за означување : 75% најлон, 25% полиестерска ознака бр .- | - Препорачана големина - | должина - |- половината - - S | 4-6 години - | 9,8 '' /25cm-|-18.5''/47cm - л | - 8-14 години - |- -11.4 ''/29см - | - 21.3 ''/54см.

За стоката

Слична стока во категоријата

90% полиестер, 10% спандекс Детски девојки метални плетени скејтер кратки здолништа за атлетски танцувачк

Ново здолниште на дами од фахзија Здолништа за жени кратко, плус мини здолниште, миди здолништа, жени со

100% шифон Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мека ткаенина, еластична и лесна, дише и удобн�

100% полиестер Увезени Машинско миење Здолништа за тинејџерки слатки здолништа за тинејџери Гот здолниш�

Совпаѓајте со многу видови на костум за танцување Меко и удобно за носење Материјал : 100% шифон Полки за п

100% полиестер Затворање на кука и очи Само миење на рацете Здолниште од шифон со балет, фит за половината

Сатен, Најлон 进口 Еластично затворање Девојка Туту Материјал : Најлон тул 7 Слоеви Здолниште Од Тул : 6 сл�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Затворање на ременот.

65% памук, 35% полиестер Еластично затворање Материјал : Меки материјали, удобно за носење...

Еластично затворање Исто така е фигура што е ласкаво и корисно за разни прилики [Висок пораст & pleated] : Пле

100% Полиестер Ви препорачуваме да изберете една големина поголема Здолниште за затворање на жените Нова

Шифон Затворање на вратоврска Само миење на рацете Шифонско завиткано здолниште од . омилено танцување.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направено од високо квалитетен ма�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% мрежа Еластично затворање Midенски средно половината чиста мрежа минијатурна еластична лента за поло

95%полиестер, 5%најлон Увезени Еластично затворање Само миење на рацете Здолниште од балет туту направен�

100% полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Полиестер, пријателски за кож�

✔ Материјал : најлон + мрежа + шифон Затворање на кука и јамка Задната јака има кука и страничен патент, к�

Scroll