Ново
Руолај Гот Црно Плисирано Мини Здолниште Со Синџир Тениско Здолниште Со Висок Струк

Руолај Гот Црно Плисирано Мини Здолниште Со Синџир Тениско Здолниште Со Висок Струк

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Популарен за секојдневниот живот, одмори на плажа. Едноставен за употреба и носење на повеќе начини. Краткото мини здолниште одговара на повеќето жени и девојки. Одлично за девојките да претстават прекрасен готски стил. Ова здолниште со отстранлив џеб и отстранлив синџир. Ве молиме забележете дека џебот на црна боја е џеб за размавта, а тој патент на страна е за декорација. Ова црно мини здолниште може да се спари со врвот на корсетот, врвовите на културите, камизолата, горниот дел од цевката, блузата, маиците, горниот дел од резервоарот, маичката, чизмите, патиките итн. Најдобар подарок за себе, неа или вашата девојка, сопруга на ноќта на вештерките и денот на вљубените. Отстранлив џеб. Отстранлив синџир. Џебот на црна боја е џеб за размавта. Патент на страната е за декорација. Ова плисирано здолниште е дизајнирано со синџир, совршено одговара со различни видови кошули,како секојдневна, кул и така натаму. Тоа е костум за носење На Улица,Работа,Секојдневен, Косплеј Партија За Жени Девојки. Одличен подарок за оној кој го сака готскиот стил. Ткаенина : 100% Полиестер. Боја : Црна. Дизајн : Плисирано здолниште со синџир и страничен џеб. Сезона : совршен За Пролет И Лето И Aut. Пакет : 1* Здолниште, 1* Џеб, 1* Синџир. Ова здолниште не е растегливо. Ако имате широки колкови, препорачајте една големина нагоре. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред поставувањето на нарачката и грешката од 2-3см(0,8-1,2 инчи) е дозволена поради рачно мерење. 100% Полиестер. Произведено Во Кина. Затворање на патент. Миење Раце Само. } Материјал : Мека, Удобна Ткаенина Што Дише. Дизајн : плисирано здолниште Со Висок струк со синџир и страничен џеб. Одлично за девојките да претстават прекрасен готски стил. Прилика : Слатко и секојдневно здолниште за цела сезона. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, датум и забава. Мода и Кул. Ако гледате готска облека, верувајте ми, ова ќе биде одличен избор. Информации за големината : Пред купувањето, ве Молиме проверете ја табелата со големини за избор на големина поради различни стилови имаат различни големини(препорачајте една големина нагоре). Перење вовед : ве Молиме измијте со ладна вода. Миењето со рака е подобро. Не избелувајте. 100% Полиестер. Произведено Во Кина. Затворање на патент. Миење Раце Само. } Материјал : Мека, Удобна Ткаенина Што Дише. Дизајн : плисирано здолниште Со Висок струк со синџир и страничен џеб. Одлично за девојките да претстават прекрасен готски стил. Прилика : Слатко и секојдневно здолниште за цела сезона. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, датум и забава. Мода и Кул. Ако гледате готска облека, верувајте ми, ова ќе биде одличен избор. Информации за големината : Пред купувањето, ве Молиме проверете ја табелата со големини за избор на големина поради различни стилови имаат различни големини(препорачајте една големина нагоре). Перење вовед : ве Молиме измијте со ладна вода. Миењето со рака е подобро. Не избелувајте.

За стоката

Слична стока во категоријата

90% шифон, 10% сатен Само миење на рацете Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, удобна �

Ново здолниште на дами од фахзија Здолништа за жени кратко, плус мини здолниште, миди здолништа, жени со

60% полиестер, 20% сатен, 20% ткаенини од секвенци Здолништето е изработено од полиестер и сатен материјал, л

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Миење Раце Само Зелено Здолниште За Суспендирање За Девојки Ј�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

Шифон Затворање на вратоврска Само миење на рацете Шифонско завиткано здолниште од . омилено танцување.

100% полиестер Увезени Еластично затворање на половината Само миење на рацете 【Материјал】 полиестер, тк

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% шифон Затворање на вратоврска Балетско здолниште за жени Висококвалитетна шифонска ткаенина, може д

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направено од високо квалитетен ма�

95%полиестер, 5%најлон Еластично затворање Само миење на рацете Здолништето на толтуто Туту е изработено

[Слика ласкање] : Атлетско здолниште погодно за тенис, голф, скејтбординг, бадминтон, танц, трчање, тренин

100% полиестер Направени во САД или увезени ✈✈✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака Забрзан

100% мрежа Еластично затворање Midенски средно половината чиста мрежа минијатурна еластична лента за поло

3 слоја на мека тул 12 "Должина Пологата на половината украсена со сатенска лента Бескрајни можности за к�

95% полиестер, 5% спандекс Целосно здолниште : Ова е целосно здолниште, наместо шамија на колкот што ќе про�

100% полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Полиестер, пријателски за кож�

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Здолништа за тинејџерки слатки здолништа з�

90% полиестер, 10% спандекс Детски девојки метални плетени скејтер кратки здолништа за атлетски танцувачк

100% полиестер Увезени Материјал : 100% полиестер; Ткаенината нема истегнување, но е удобно да се носи...

бохо здолништа за жени секојдневни тениски скортови здолништа за жени цветни макси здолништа за жени з�

100% Полиестер Увезени Затворање на вратоврската Машинско Перење здолништа за тинејџерски девојки слатк

Врзете го со кожна јакна или блејзер за да ја облечете, или спарете ја со памучна маица и станови за да се

Scroll