Ново
ЖЕНСКИ Полу-Проѕирен Молив Микро Мини Здолниште Мраз Свила Пакет Колк Кратко Здолниште За Забава Ноќна Облека

ЖЕНСКИ Полу-Проѕирен Молив Микро Мини Здолниште Мраз Свила Пакет Колк Кратко Здолниште За Забава Ноќна Облека

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

88% Полиестер, 12% Спандекс. Женски Писмо Печатење Еластична Појас Мини Здолниште Полу-Проѕирен Молив Здолниште. Изработен од мека ткаенина, лесен, дише и удобен за носење. Здолниште во цврста боја, еластичен појас за печатење букви за подобро вклопување. Полу-проѕирен дизајн и мини должина, ве прават привлечни. Одлично за датум ноќ, меден месец, Денот на Вљубените, годишнина, итн. Сет Вклучуваат : 1x Здолниште Состојба : Нови Без Ознака Материјал : 88% Полиестер, 12% Спандекс-Таг Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Половината|-Должина Една Големина-|-Една Големина-|-22.0-37.0"/56-94см-|-8.7"/22см.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% полиестер, 20% сатен, 20% ткаенини од секвенци Здолништето е изработено од полиестер и сатен материјал, л

95% полиестер, 5% спандекс Целосно здолниште : Ова е целосно здолниште, наместо шамија на колкот што ќе про�

95%полиестер, 5%најлон Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детска Божиќна туту е израбо

90% полиестер / 10% плетено спандекс Увезени Еластично затворање 90% полиестер / 10% спандекс плете FIT на дево�

✲✲✲materials : Овој фустан е изработен од мека и удобна ткаенина со добра драперија и дишеност, при што пос

100% шифон Затворање на вратоврска Само миење на рацете Womenените и девојчињата шифон балетско завиткано з

Замав обичен фустан, женски дрес со кратки ракави фустан со џебни маици, женски рафли со кратки ракави с�

95%полиестер, 5%најлон Увезени Еластично затворање Само миење на рацете Здолниште од балет туту направен�

Сет на брадавици со брада на стомакот, женски професионални костуми за танцување во стомакот, сценски с�

✔ Материјал : најлон + мрежа + шифон Затворање на кука и јамка Задната јака има кука и страничен патент, к�

100% шифон Увезени Затворање на вратоврска Материјал за миење Материјал : 100% полиестер, го направи високо�

90% полиестер, 10% спандекс Детски девојки метални плетени скејтер кратки здолништа за атлетски танцувачк

❤ мини или миди должина Мека и мазна, лесна и воздушна, удобна за носење ❥ Долг ракав наметка сатен обле�

95% полиестер, 5% спандекс.进口 Затворање на копчињата LED танцовиот здолниште е изработено од одличен полие

100% полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Полиестер, пријателски за кож�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направено од високо квалитетен ма�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll