Ново
Возрасни долги проточни чиста шифонска марама со шамија Миди здолниште за перформанси на скејт за балет танц

Возрасни долги проточни чиста шифонска марама со шамија Миди здолниште за перформанси на скејт за балет танц

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 227.20

100% шифон. Увезени. Затворање на вратоврска. Материјал за миење. Материјал : 100% полиестер, го направи висококвалитетниот шифон. Завиткано здолниште високо : 80 см / 31,5 инчи. Должина : Вкупна должина на половината 294см/115,7 инчи, шифон дел околу 100 см/39,4 инчи. Една големина погодна за висина на жените/девојчињата 5'1 "~ 5'6", половината под 32 ". Предлог : Бакгарден 31,5" Долг чиста здолниште со вратоврска со половината, поради тоа што жените се разликуваат, различно, со иста должина, здолништето има здолниште со иста должина различните ефекти. За 5'1 "или пократко, тоа е здолниште со должина на подот. За 5'2" ~ 5'4 ", тоа е здолниште со должина на глуждот. За 5'5" или повисоко, тоа е миди здолниште.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сет на брадавици со брада на стомакот, женски професионални костуми за танцување во стомакот, сценски с�

100% полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете Материјал : Полиестер, пријателски за кож�

100% sequins Увезени Затворање на патент Само миење на рацете 95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент Цел

❤ мини или миди должина Мека и мазна, лесна и воздушна, удобна за носење ❥ Долг ракав наметка сатен обле�

3 слоја на мека тул 12 "Должина Пологата на половината украсена со сатенска лента Бескрајни можности за к�

Совпаѓајте со многу видови на костум за танцување Меко и удобно за носење Материјал : 100% шифон...

Чипка Затворање на затворачот Само миење на рацете Облеката е изработена од полиестер и чипка материја�

Големина : Погодно за висина на жени / девојчиња 4'5 "~ 5'6", половината под 33 " Материјал : 100% шифон Должина на

70% полиестер, 30% спандекс Еластично затворање Само миење на рацете Еластична половината со високи полов�

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, ме

Здолништа за жени, здолниште, здолништа, тениско здолниште, црно здолниште, долги здолништа за жени, кож�

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Танцувајте ја ноќта ек�

100% памук Увезени Antention entention : Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите...

60% бронзинг крпа, 40% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна

60%полиатер, 40%шифон Здолништето е изработено од полиестер и шифон материјал, миење на рацете...

бохо здолништа за жени секојдневни тениски скортови здолништа за жени цветни макси здолништа за жени з�

100% Полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење здолништа за тинејџерски девојки слатки здо�

Популарен за секојдневниот живот, одмори на плажа Едноставен за употреба и носење на повеќе начини Крат

Scroll