Ново
Milumia Women'sенски бохо раб на полите мини здолниште со високи асиметрични кратки здолништа

Milumia Women'sенски бохо раб на полите мини здолниште со високи асиметрични кратки здолништа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

100% полиестер. Увезени. Материјал : 100% полиестер; Ткаенината нема истегнување, но е удобно да се носи. Карактеристики : раб на полите, високо половината, мини здолниште, каросерија, обичен, асиметричен, краток, бохо. Повод : Совршен за датум, дружење, шопинг, патување, одмор, плажа, одмор, забава, викенди, секојдневно носење. Натпревар : Ова здолниште оди добро со врвовите на земјоделските култури, камиолите, врвовите на зачувување, фитлите кошули, блузи или маици во лето. Погледнете ја последната слика или мерењето на големината подолу пред да нарачате. Табела со големина : (Мерење на производот) : . XS : половината : 25,2 "", колк : 31,2 "", должина : 16,5 "",. S : Weist : 27,6 "", колк : 33,6 "", должина : 16,9 "",. М : половината : 29,9 "", колк : 35,9 "", должина : 17,3 "",. L : половината : 32.3 "", колк : 38.3 "", должина : 17,7 "",. XL : половината : 34,6 "", колк : 40,7 "", должина : 18.1 "",. XXL : половината : 37 "", колк : 43 "", должина : 18,5 "",. Xxxl : половината : 39,4 "", колк : 45.4 "", должина : 18,9 "". Повод : Совршен за датум, дружење, шопинг, патување, одмор, плажа, одмор, забава, викенди, секојдневно носење.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% шифон Затворање на вратоврска Женска чипка шифонска обвивка за танцување со цврста боја минијатурна

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Здолништето е изработено од полиестер и шиф�

100% полиестер Направени во САД или увезени ✈✈✈ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака Забрзан

Совпаѓајте со многу видови на костум за танцување Меко и удобно за носење Материјал : 100% шифон...

Туту здолниште жени колено должина на колена Туту здолниште жени долги туту здолниште жени секси туту з

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% Полиестер Увезени Еластично затворање затворање Не Мијте Машина ? ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изра�

100% патентна кожа Затворање на копчињата Само миење на рацете Направено од висококвалитетна патентна ко

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Затворање на ременот.

60%полиатер, 40%шифон Здолништето е изработено од полиестер и шифон материјал, миење на рацете Табела со г�

60% памук, 40% шифон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материја

100% полиестер Полиестерска обвивка Повлечете го затворањето Машинско миење Здолниште...

Натпревар : Овие забавни Tutсе одлични за облекување на забави, училишни настани, театарски продукции, пр�

Затворање на вратоврската Машинско Перење Здолништата за девојки треба да и дозволат да ја покаже свој�

60% бронзинг крпа, 40% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% поли шифон и трикот...

Тул Еластично затворање Миење Раце Само 10 СЛОЕВИ МЕКА и нежна кожа или оставаат траги ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН з

Сет на брадавици со брада на стомакот, женски професионални костуми за танцување во стомакот, сценски с�

Тул еластично затворање на половината Големина : С За Возраст Од 13, М За Возраст Од 46 Години, Л за возраст

Дизајн : Принцеза Бебе девојки Туту здолништа Стил, еластична лента за половината, чиста боја, 4 слоја об�

88% полиестер, 12% спандекс Женски букви печатење на еластична лента за половината, полувиткање на молив з�

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Здолништа за тинејџерки слатки здолништа з�

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Само Хемиско чистење Материјал со висок квалитет : Направе�

бохо здолништа за жени секојдневни тениски скортови здолништа за жени цветни макси здолништа за жени з�

Scroll