Ново
Микро 100 Бб-3202000х Здодевна Алатка-Десната рака.320 Мин Роди Диа, 2 Макс Носеше Длабочина.080 Проект.1325 Офсет.006 Радиус, 3/8 Шенк Диа, 4 ОАЛ, Алтин

Микро 100 Бб-3202000х Здодевна Алатка-Десната рака.320 Мин Роди Диа, 2 Макс Носеше Длабочина.080 Проект.1325 Офсет.006 Радиус,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 988.64

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .050 " и поголеми. Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна. Агол радиус профил. Стан за заклучување автоматски ја лоцира алатката во центарот. Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .050 " и поголеми. Полирано поделено лице за подобрено задржување на рабовите и евакуација на чипови додека се намалува жолчката. Поделената геометрија ја прави алатката што е можно поригидна. Агол радиус профил. Стан за заклучување автоматски ја лоцира алатката во центарот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .039" и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

Дизајниран и за радијално и за аксијално профилирање Уникатниот дизајн ја максимизира верзилноста на а

Дизајниран за левата рака со кои се соочува и здодевни апликации Полирано поделено лице за подобрено за

Тип На Производ : Алатки За Сечење Количина На Пакетот : 1 Земја На Потекло : Шведска Димензии на пакетот :

Coro Turn 107 Здодевни Бар Внатрешна Лента Внатрешна Течноста За Ладење Снабдување Досадна Лента Со Напредна

Моделирање : S25 SMCLNL12, Соодветни инсерти : CNMG1204** Материјал : легиран челик, тип На Држач : Држач За Внатрешн�

Техничка Спецификација Точка Здодевни Бар Здодевни Бар Тип Здодевни Стебло Диа Техничка Спецификација

Високи перформанси, комунални здодевни бар Мал капацитет дупка на минимум од 0.430 Позитивно гребло со ви�

Лесно за индексирање вметнете Користи торкс завртка за безбедна брава со поголема сила Стил Фнегативен

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .110" и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

Лесно за индексирање вметнете Користи торкс завртка за безбедна брава со поголема сила Стил Унегативни

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .039" и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .110" и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки .050 " и поголеми Полирано поделено лице за подобре�

Дизајниран за навој на повеќе терени со навој (АНСИ, ОН и Метрички 60°) Полирано поделено лице за подобрен

Техничка Спецификација Точка Здодевни Бар Здодевни Бар Тип Здодевни Стебло Диа Техничка Спецификација

Дизајниран и за радијално и за аксијално профилирање Уникатниот дизајн ја максимизира верзилноста на а

Дизајниран и за радијално и за аксијално профилирање Уникатниот дизајн ја максимизира верзилноста на а

Scroll