Ново
Xucus 500sets/lot 910mm розово злато во боја метална метална двојна капаче за занаетчиски занаети за DIY кожен занает -

Xucus 500sets/lot 910mm розово злато во боја метална метална двојна капаче за занаетчиски занаети за DIY кожен занает -

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1340.96

Боја : Златна боја на роза. Тип на производ : Копчиња. Облик : круг. Техника : Позлатеност. Тип на метал : железо. Боја : Златна боја на роза. Тип на производ : Копчиња. Облик : круг. Техника : Позлатеност. Тип на метал : железо. 500СЕТИ/ЛОТ РОЗИ ЗЛАТНА МЕТАЛНА МЕТАЛНА ДВЕЕ КАПА ОБРАЗОВАНИЕ ОД ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ДИЈ кожени занаетчиски материјал : Метал Употреба : Облека за забивање Место на потекло : Гуангдонг од Киназиз : 9*10мм Количина : 500 Set Scolor : Прозорец за розово злато. Тип на производ : Копчиња за копчиња : Тркалезна техника : Позлатено Тип : Ironmaterial : Metal Decoration : Nonefeature : Washable Style : Shankbutton Тип : Snap Buttoncolor : Rose Gold Colormaterial : Metalsize : 9*10mmusage : Додатоци за облека за додатоци за облека : 500 SETS/ЛОТГАРМЕНСКИ РИВЕТИ : ДВЕТНИ РИВЕТИ.

За стоката

Слична стока во категоријата

★ Материјал : Starвездените навртки и основната тресење се направени од железен материјал, тешка, издржли

Боја : Сребрена Пакетот вклучува : 50 x тркалезни занити Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи м

Големина : Големина на капачето : 12мм, Големина на пост : 8мм, Големина на основата : 12мм Конверзија на мерк

Receiveе добиете : Пакетот доаѓа со 50 парчиња црвени бакарни навртки, во должина од 9 / 16 инчи, моделот со голе

Содржина на пакетот : 20 парчиња x Студи за обликот на черепот Големина : 17x17 mm / 0,67x 0,67 инчи Направено од вис

Големина : Големина на капачето : 7мм, Големина на пост : 8мм, Големина на основата : 7мм Конверзија на мерка

Боја : светло злато Пакетот вклучува : 40 x d прстени Завртки Само горенаведената содржина на пакетот, друг

Поништување Увезени 100 парчиња ритам на ринестон 100 парчиња од шилевите шилери во еден сет ќе се продава

Дијаметар на капаче : 10мм, должина на пост : 8мм, дијаметар на основата : 10мм Големината на дијаметарот на �

Материјал : Врвна конструкција од не'рѓосувачки челик против 'рѓа и корозија, цврста и издржлива, обезбе�

Панк шила може да им се испратат на вашите пријатели кои сакаат изработка на облека, и ќе ги најдат многу

Вклучен пакет : 100 парчиња злато конус за шилести столпчиња Заврзниците на конус Спајк се идеални панк р�

Уникатен дизајн : Дизајн на шраф на главата на главата на срцето, убав и уникатен, совршен за DIY вашиот со�

Големина : Големина на капачето : 10мм, Големина на пост : 10мм, големина на основата : 10мм Конверзија на мер�

Погодно е за секаков вид уметност и кожни занаети и облека Направено од месинг, убава боја, цврста конст�

Униформна облога : Никелската обвивка е униформа и густа, а облогата со поголема цврстина може да се тре�

Убави додатоци за облека, украси, доволно за да ги задоволат вашите потреби Дизајнот на убавата форма го

Завртки за завртките лесно ги исполнуваат вашите потреби за различен проект за DIY занаетчиски производ�

Дијаметар на капачето : 5мм, должина на пост : 5мм, дијаметар на основата : 5мм Големината на дијаметарот на

Вклучи пакет : getе добиете 50 сетови метални двојни капачиња Големина : 10x10mm Доволно за да ги задоволите ва

Дијаметар на капаче : 10мм, должина на пост : 8мм, дијаметар на основата : 10мм Големината на дијаметарот на �

Боја : 06 1.100% бренд и 2 Користете : Кожен занает, монтирање на вашиот омилен појас, лента за торби, итн...

Големина : Големина на капачето : 8мм, Големина на пост : 8мм, Големина на основата : 8мм Конверзија на мерка

【Информации за производот】 40 парчиња Опрстен за глава на копчињата; Боја : сребро, златно; Големина : ка�

【Количина и големина】 Вкупно 130 комплети од 13 емајли на емајл со пронаоѓања од железо и месинг, приближ�

Овие навртки се користат во облека, кожен занает, хартија занает и др Материјал : челик Боја : никел 100 сет

Материјал за бакар : Кожените навртки се изработени од чист бакарен материјал, кој е силен и издржлив, ле

Количина : 100 сетови / пакет (100 парчиња кристал и 100 парчиња обетка на долниот капак) Материјал : Бакар и к

500 комплети : getе добиете 500 комплети кожни занаетчиски занаети, многу количина за да ги задоволите вашит�

Сите парчиња се спакувани во груб, компактен случај за носење за складирање и преносливост...

Scroll