Ново
Дел # 145718 # 159553 завртки за пластични фиоки за хардвер за замена на мебелот IKEA, сива или бела боја

Дел 145718 159553 завртки за пластични фиоки за хардвер за замена на мебелот IKEA, сива или бела боја

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Тип : фиоки. MPN : 145718, 159553. Материјал : пластика. Број на артикли : 2. Тип : фиоки. MPN : 145718, 159553. Материјал : пластика. Број на артикли : 2. Пластична завртка за блокирање на пластика (2 пакет) Дел Број 145718, 159553 Сиви или бели склопни фиоки конектори компатибилни со мебелот IKEA.

За стоката

Слична стока во категоријата

Завртени завртки за дрво Произведено до ASME B18.6.1 Димензии Позлатен цинк од јаглероден челик Завртени зав

Вклучува : #6 x 5 / 8 "Длабоки навојни завртки за дрво (100 пакувања) Функција : Овие рамни глави првенствено се

Големина на повик : Бр 8 Должина : 15 / 8 инч Големина на контејнерот : 1 lb Тема Тип : Груб Точката за самодупче

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0,19 Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг...

Севкупна големина : #5 x 5 / 8 " Материјал : Овие завртки за главата се изработени од челик со применета финиш

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс 0,138 Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг...

Цена за : Секоја големина на возачот : #3 Тип на погон : Агол на квадратни глави (дег.) : 82 Висина на главата :

Уникатниот дизајн на низата кутија со технологија со подигнат риџ во голема мерка го намалува вртежнио�

[Што добивате] getе добиете 5 листови / 270pcs тркалезна форма PVC налепници за капаци на завртки за завртки со

Севкупна големина : #8 x 5 / 8 " Материјал : Овие завртки од дрво се изработени од челик со античка завршна об�

Заштеда : Купување на пакетот на Vigrue 450pcs не'рѓосувачки челик рамна глава Филипс дрво завртки и 360 парчиња

Scroll