Ново
Дел # 145718 # 159553 завртки за пластични фиоки за хардвер за замена на мебелот IKEA, сива или бела боја

Дел 145718 159553 завртки за пластични фиоки за хардвер за замена на мебелот IKEA, сива или бела боја

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Тип : фиоки. MPN : 145718, 159553. Материјал : пластика. Број на артикли : 2. Тип : фиоки. MPN : 145718, 159553. Материјал : пластика. Број на артикли : 2. Пластична завртка за блокирање на пластика (2 пакет) Дел Број 145718, 159553 Сиви или бели склопни фиоки конектори компатибилни со мебелот IKEA.

За стоката

Слична стока во категоријата

Завртки за одличен квалитет : Нашите завртки #8 x 1 / 2 инчи (12,7мм) се добро изработени со убав слој и одличен

✅ [Квалитет] По модулацијата на термичката обработка, нашите џебни завртки имаат поголема цврстина...

Доказ за 'рѓа 304 завртки од не'рѓосувачки челик идеални за употреба на отворено и корозивни околини со с

Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржат сите ваши проекти Овие завртки за украсување на глава�

Завртките од дрво треба да се користат при придружување на две парчиња дрво Врвовите од дрво, исто така,

Големина на повик : Бр 8 Должина : 15 / 8 инч Големина на контејнерот : 1 lb Тема Тип : Груб Точката за самодупче

Димензии на завртки : дијаметар на вратилото .19 " Висина и ширина .5" Дијаметар на главата 0.145 " Користете

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Цинк позлатена Погодно за внатрешни градежни про

Премиум завртка за џебдупки со цинк : 1 инч груби завртки за навој имаат максилок глави за помеки материј

Завртки за дрво завртки за дрво Произведено до ASME B18.6.1 Димензии Позлатен цинк од јаглероден челик Заврт�

Scroll