Ново
Завеси За Затемнување на полица За книги, Рачно Нацртана Полица За Книги Со Заспана Мачка Завеси За Прозорци За Деца Момчиња Девојчиња Дневна Соба Декор Соба Затем?

Завеси За Затемнување на полица За книги, Рачно Нацртана Полица За Книги Со Заспана Мачка Завеси За Прозорци За Деца Момчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

- Исклучителен и елегантен изглед, додавајќи стил во вашата соба. `+ЗГОЛЕМЕНА УДОБНОСТ-нашите топлинско изолирани завеси помагаат во заштеда на трошоците за енергија бидејќи ја намалуваат количината на изгубена топлина во поладните месеци и ја рефлектираат топлината во лето.ТОЧКА ВКЛУЧУВА : 2 декоративни прозорец завеса панели. Парот од 2 панели заедно мери 52 "(Ш) х 84" (Л). Овие завеси за заштеда на енергија се звучни бариери кои ја намалуваат бучавата од прометните улици или бучните соседи. Панелите имаат џеб со прачка од 5 инчи дизајниран да одговара на стандардна завеса или украсна прачка. `+ЗГОЛЕМЕНА УДОБНОСТ-нашите топлинско изолирани завеси помагаат во заштеда на трошоците за енергија бидејќи ја намалуваат количината на изгубена топлина во поладните месеци и ја рефлектираат топлината во лето. ●ДОДАВА ОДЛИЧНА ПЕРСПЕКТИВА q-Најсовремена технологија за дигитално печатење донесете ексклузивно искуство во вашата домашна кујна, студија и прозорци, не целосна завеса за затемнување, туку доволно за да ја задржите добрата количина на сончева светлина. Quality SERVICE®-100% гаранција за задоволство! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Добра идеја да ги закачите овие убави драперии во вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, кујна, детска соба, врата на дворот, па дури и канцеларија.- Доколку е потребно, железо на ниска температура. ●ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА-перење Во Машина, перење под 86°F, нежен циклус, не избелувајте, не сушете се. Парот од 2 панели заедно мери 52 "(Ш) х 84" (Л).Бојата може малку да се разликува од фотографиите поради различните поставки на мониторот во екранот на компјутерските монитори или Мобилниот телефон, аглите на Снимање, светлата, Сонцето итн. Овој пар завеси за затемнување се идеални за спална соба, дневна соба, бебе, детска расадник, кујна, простории за игри, училишна игротека, хотел, канцеларија и ресторани. Овие завеси за заштеда на енергија се звучни бариери кои ја намалуваат бучавата од прометните улици или бучните соседи. Секој панел мери 26" (Ш) х 84" (Л). Секој панел мери 26" (Ш) х 84" (Л). Овој пар завеси за затемнување се идеални за спална соба, дневна соба, бебе, детска расадник, кујна, простории за игри, училишна игротека, хотел, канцеларија и ресторани.

За стоката

Слична стока во категоријата

104w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спалн

Пакетот Вклучува : 2 Декоративни панели за завеси на прозорци Секој панел е широк 52 Инчи и долг 84 Инчи...

Овие Комплети За Третман На Прозорци се погодни и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Зима Секој внатрешен �

Материјал : 100% Полиестер Материјал : 100% Полиестер.Полиестер За нас, потребите на животот и украсите не се

Секоја завеса на готовиот производ ќе има преклопна загуба од околу 10 см и висинска грешка од 12 см Во при

Полиестер ЗАВЕСА СО ШЕМА СО МЕК ДОПИРИзработена од 100 проценти висококвалитетна увезена полиестерска т

Ние веруваме дека тоа може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење (не целосно затемнување з

Омбре Мека Полиестерска Ткаенина Увезени ОМБРЕ ДИЗАЈН : Иновативни омбре печатење нудат нов дизајн чис�

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина, Мека и пријателска за Кожата 104w96l Инчен Прозорец Завеса Панели, за �

●Повеќенаменски q : нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои...

Овие Комплети За Третман На Прозорци се погодни и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Зима 104w96l Инчен Прозор

Вклучувајќикомплетот вклучува 2 панели, ПО 38 W x 45 L инчи Материјалот се пере во машина во нежен циклус и л�

€Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, н�

Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки Оваа Проѕирна Завеса не е ниту пре�

НАЈДОБРИТЕ СВИЛА ДУПИОНИ ЗАВЕСИ ПОЛ ЏЕБ НАЗАД ЈАЗИЧЕ ВО 15 БОИНАПРАВЕНИ ВО ИНДИЈА НАЈДОБРИТЕ СВИЛА ДУПИ�

✿€Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има Сребрени Пластични громови на врвот патувања...

Чипка Лесна Суспензија : Овие Завеси Користат Конструкција На Шипки, Металните Шипки Лесно може Да се Ин

Перење : Машинско Перење Во Ладна Вода, Нежен Циклус, Не Избелувајте, Исушете Ја Моден Дизајн и Широк Спе�

? Модерен Шик Стилски Сет Од 2 Панели : Поставени Мерења : 84"W x 96" L; Секое Мерење На Панелот : 48"W x 96" L Препора�

Полиестер Користење висококвалитетна ткаенина од полиестерски влакна, извонредна изработка, отпорна н

104w*96l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни деца Декор Погоден за дневната соба,спалнат�

●Материјал● : Откако Ќе Го Слушнеме гласот и повратните информации на клиентот , ја подобривме ткаенин�

Основни ИНФОРМАЦИИ : секој панел од проѕирни завеси е широк 52" (вкупна ширина 104 инчи), продаден како 2 пан�

●Материјал За затемнување ● нашите нијанси На затемнување за спалната соба се изработени од материјал

Љубовта може Да трае Долго; нека овој момент биде вечен."Кога Сакаш Или Биди Сакан, Секој е романтичен по�

Дизајн : Убава И уникатна транзиција на бои ве импресионира вас и вашите гости Добро се совпаѓа со сите в

●Повеќенаменски q : нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои...

Scroll