Ново
NBEADS 12 Застрелан Стакло Држач, Дупка: 1.57 Бар Бамбус Застрелан Стакло Носителот Вино Стакло Чаша Служат Послужавник Чаши Организаторот Застрелан Стакло Дисплеј Бар ?

NBEADS 12 Застрелан Стакло Држач, Дупка: 1.57 Бар Бамбус Застрелан Стакло Носителот Вино Стакло Чаша Служат Послужавник Чаши

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

12 Застрелан Стакло Послужавник ќе добиете 1 компјутер застрелан држач за стакло, боја : црна. Големина : широк околу 3,7 инчи(9,5 см), долг 12,6 инчи(32 см), висок 2,36 инчи(6 см), дупка : 1,57 инчи(4 см). Ве молиме имајте предвид дека долниот дијаметар на стаклената чаша поставена во држачот мора да биде помал од 1,57". Повеќенаменски полицата има 6 слотови за чаши со мала големина, кои можат да соберат разни стаклени чаши, како што се чаши за виски, чаши за чаши, чаши за пиво, чаши за вино, цевка за садење вода, кристално топче или чаши за сок, итн., а може да се користи и како послужавник за сервирање во ресторан или превозник за транспорт на пијалоци. Соодветни Прилики Не само за складирање на стакло за вино, туку и за декорација на бар, дневна соба или кујна. Совршено е за сервирање вино во вашиот бар, ресторан или на забави, специјални настани и социјални собири во вашиот дом. Идеален Подарок тоа е добар подарок за пријатели, сопрузи, колеги, колеџ партнери итн. во секоја прилика, како што се родендени, Божиќ, дипломирање или свадби. Држачот е убава ставка за прикажување на која било шалтер или маса. Безбеден И Сигурен овој висококвалитетен држач за стакло е направен од бамбус, а површината е мазна. Усвојува двослоен дизајн, кој е стабилен и издржлив, разумен и убав. Задебелената долна плоча ја прави носечка, безбедна и сигурна. Полицата има 6/7/12/24 слотови за чаши со мала големина, кои можат да држат стаклени чаши со различна големина, како што се чаши за виски, чаши за чаши, чаши за пиво или чаши за сокови, итн. и, исто така, може да се користи како послужавник за сервирање во ресторан или превозник за транспорт на пијалоци. Држачот за стаклена фиока е одличен за организирање на чашите за снимање со цел и удобен за користење за да им служи на гостите. Можете да го изберете вистинскиот број на снимки за бројот на луѓе во вашата забава. Не само за складирање на стакло за вино, туку и за бар, дневна соба или декорација на кујна. Совршено е за сервирање вино во вашиот бар, ресторан или на забави, специјални настани и социјални собири во вашиот дом. Тоа е добар подарок за пријатели, сопрузи, колеги, колеџ партнери итн. во секоја прилика, како што се родендени, Божиќ, дипломирање или свадби.

За стоката

Слична стока во категоријата

КРАЈНИОТ ПОДАРОК : BISYATA "Најдобра Мајка Некогаш" Застрелан Очила СО ЦРВЕНИ СРЦА, се совршени Мајки Ден По�

1.5 унца застрелан стакло Материјал : Керамика Димензии : 2.4 "х 2.4" х 2.0 "(х х ш д) / 6.2" (цирк.) Боја : Бела надвор

Манчестер териер сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој �

Направено со премиум, без олово, кристално стакло Прилагодено ласерско гравирање Издржлива, тешка осно�

УНИКАТЕН подарок за сите што ги сакате : ова смешно стакло има трајно печатење Димензии : 2.4 x 2.4 x 2.0 (h x w x d)

1.5 унца застрелан стакло Материјал : Керамика Димензии : 2.4 "х 2.4" х 2.0 "(х х ш д) / 6.2" (цирк.) Боја : Бела надвор

Дојчер вахтелхунд сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој

Мери 2,5" Х х 2 " Во Дијаметар 3оз Застрелан Стакло Мијалник за садови безбедно Највисок квалитет на гравир�

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Панама Многу ретки и тешко да се на

Кинески Грмушка Куче застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отво�

Службеникот за условно ослободување сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда дод�

Западна Вирџинија сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој

Пластични 8 Унца Мартини И Застрелан Стакло Хибрид Истурете Го Ударот, Истурете Го Потерачот и Уживајте.

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар Сувенир Од Бостон Масачусетс Прави одличен п�

Шерифот сними стаклени слики изгледот на збунетоста измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок �

●Пакет со голема Вредност●пакетот вклучува 12 парчиња бели и црни чаши заachени, а доволната количина и у

Хималајска Бела Сол Хималајска Розова Сол Хималајска Црна Сол (Кала Намак) Хималајска Сол Од Ѓумбир (Нап

Тато сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и нао

Паркинг придружник застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како што се отвори

Scroll