Ново
Трупер облека за лет за лет за новороденче

Трупер облека за лет за лет за новороденче

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

100% памук. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Лет костум за новороденче. Крајлер на летот : Никогаш не сте премногу мали или премногу млади за да ги прославите и почитувате вооружените сили. Еден од нашите роботи за летот е совршен за најситниот иден пилот подготвен да застане и да лета! Убаво украсено со 3 ткаени закрпи и печатени џебови и патенти. Машината што се мие 100% мек четкан памук со прилепувања за лесни промени во пелена.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Затворање на патент Машинско миење За безбедност од пожари, овие пижами треба да се вклопат...

Тие исто така се преостанати, така што тие се погодно машини што се мијат Пријатни пижами со едно парче :

Snug Fit и Flame Retardant без Никел слободни повторно засилени прилепувања Зиперстража и предвременотаб на врато

95% полиестер, 5% еластан Увезени Затворање на поштенски патенти Машинско миење топло Бренд Размислено го

100% велур Увезени Повлечете го затворањето Свртете се надвор Машинско миење ладно со слични бои Нежен ци

Scroll