Ново
PHONSUN USB Порта За Полнење Со Напојување/Програмабилно/Sos Копче Flex Кабел За ГАСЕНИЦА CAT S60

PHONSUN USB Порта За Полнење Со Напојување/Програмабилно/Sos Копче Flex Кабел За ГАСЕНИЦА CAT S60

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Замена usb полнач за полнење приклучок приклучок конектор флексибилен кабел со копче за напојување програмабилни сос копчиња флексибилна кабелска лента ЗА паметен телефон CATERPILLAR Cat S60. Сосема ново. Висококвалитетен дел за замена за поправка. Професионален техничар е потребен за инсталација. Наставата не е вклучена. Тоа одговара : гасеница МАЧКА S60 паметен телефон. Содржина : usb полнење флексибилен кабел x 1. Замена usb полнач за полнење приклучок приклучок конектор флексибилен кабел со копче за напојување програмабилни сос копчиња флексибилна кабелска лента ЗА паметен телефон CATERPILLAR Cat S60. Тоа одговара : гасеница МАЧКА S60 паметен телефон. Професионален техничар се препорачува за инсталација. Наставата не е вклучена. Содржина : usb полнење флексибилен кабел x 1.

За стоката

Слична стока во категоријата

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив Оваа лист�

Користи модели за сушење ❖ Evertech PRO Фен Замена Врата Прекинувач Собранието Дел БРОЈ 6601 EL3001 A заменува EBF6149

Компатибилен Модел : ЗА LG Феникс 5 K300 LMK300 AM K Серија K31 LMK300 QM6 K300 5.7 инчи Спакувани добро, сите предмети се те

Замена дома копче притисни флексибилна кабелска лента За Samsung Galaxy J7 2018 (SMJ737) Постојат повеќе Вртежи За ов

Компатибилен со : i Phone 6s Плус 5.5 " A1687( GSM), A1687( CDMA), A1634, A1699 (СИТЕ ПРЕВОЗНИЦИ) ОЕМ Приклучок За Полнење Приклуч

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив...

Замена Делови За Паметен Телефон Совршен Додаток За Поправка Сите Делови За Замена ќе бидат тестирани и

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив...

Идентично со оригиналот Користете За Мобилни Телефони MOTOROLA RAZR V3 E Оем Моторола Разр V3 E Капак На Батерија

Замена Делови За Паметен Телефон Совршен Додаток За Поправка Сите Делови За Замена ќе бидат тестирани и

метал со хром €ВРЕДНОСТ ПАКЕТKSTK1 LG редење комплет ги вклучува сите потребни делови за да се заврши стан�

ОДГОВАРА на сите МОДЕЛИ овој модул за приклучок за полнење за замена ќе одговара на сите оригинални мод

Работи со следниве модели : Вир 3 RLEC8600 RL0, Вир 3 RLEC8600 SL0 Вител 3 RLEC8600 SL1, Вир 3 RLEC8600 SL2 Вир 3 RLEC8646 KQ0...

Препорачуваме овој дел да го инсталира професионална продавница за поправка на мобилни телефони.Ве мол

+ Материјал на сечилото : нерѓосувачки челик; материјал За Рачка : Силикон + 0,1 мм ултра тенка картичка, од�

Компатибилен Со : Galaxy S20 5 G G981 U G981 V SMG981 Заменете го вашиот конектор за полнење што не реагира, неисправен,

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив Оваа лист�

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

Две рачки на рачката нудат посебна контрола на топла и ладна вода Изливот се продава одделно...

Замена Делови За Паметен Телефон Совршен Додаток За Поправка Сите Делови За Замена ќе бидат тестирани и

Препорачуваме овој дел да го инсталира професионална продавница за поправка на мобилни телефони.Ве мол

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив...

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

Замена На Дигитализатор На Екран на допир За Samsung Galaxy Tab 3 10.1 GTP5200 P5210 P5220 3 G wifi White Тоа е само стакло на предн

Brand 100% сосема нов и оригинален, Совршено одговара Замена Порта Usb Приклучок Flex Кабел со микрофон И Сигнал

За Pantech Hotshot CDM8992 Стандардна Врата / Капак На Батеријата стандардна Замена На Вратата / Капакот На Батериј

Scroll