Ново
Облека за облека Облека за закачалка решетката за закачалки за складирање на облека за складирање на облека за облека, порта за палто за палто

Облека за облека Облека за закачалка решетката за закачалки за складирање на облека за складирање на облека за облека, порта

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Материјал : железо. Боја : како што е прикажано. Големина : должина 80 x висина 160 x ширина 51см. Конверзија : 1inch = 2,54 см. Пакет : 1x закачалка за крпа. Материјал : железо. Боја : како што е прикажано. Големина : должина 80 x висина 160 x ширина 51см. Конверзија : 1inch = 2,54 см. Пакет : 1x закачалка за крпа. Материјал : Iron Color : Како што е прикажано : Должина 80 x Висина 160 x Ширина 51cmconversion : 1inch = 2.54cmpackage : 1x ткаенина Hangernote : 1. Ве молиме, оставете грешка од 2-3% поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите.2. Боите може да имаат различни како приказ на разликата, ве молиме разберете.2. Грешка 1-3 см затоа што производот се мери со рака. Погледнете го вистинскиот производ. Ви благодариме за разбирањето.3. Ние продаваме самостојни суви лавици. Декорација на приказ за сите други артикли и не е вклучена.

За стоката

Слична стока во категоријата

Интимен дизајн Совршен дизајн на жлебот на рамото ви овозможува лесно да висат кошули, кошули и фустани

Хангарот усвојува едноставен дизајн на изглед на индустриски стил, уникатна креативност, заштита на жи�

Интимен дизајн Совршен дизајн на жлебот на рамото ви овозможува лесно да висат кошули, кошули и фустани

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори...

Лесната структура може да поддржи максимална тежина од 15 кг Погоден е за камизол, фустан, јакни, палто, п�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Angangers се достапни во два стила : 1 стил 41x20cm (инч) 2 стил 42х19 см (инч) ✅ Оваа листа е за збир од 4 закачалки Agange

✨ висок квалитет : Направено од високо квалитетен материјал, еластичен и сигурен Корисно за повеќето ви

Клипови за закачалки за складирање облека Со оваа кука за закачалка, јасно можете да видите дека облека�

Секоја закачалка има неколку парчиња панталони, работи со кој било вид закачалка и овозможува облеката

Може да спречи да се лизне облеката, рационализираниот дизајн може ефикасно да спречи деформација на об

Направено од метален материјал за подолг животен век Погодно складирање, не зазема простор Погоден е за

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори...

200мм х 72мм дрвена закачалка Направено од квалитетно 3мм природно дрво од одржливи извори Дизајн отпечат�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

☛уничен дизајн : Креативна закачалка за пијано wallидови, совршена комбинација на пијано и закачалка пра�

Лепички за лепила за закачалки : Додатоци за закачалка Едноставно сунѓерско опфаќа капаци за решетки за

Материјал : Овие закачалки за патувања се изработени од ABS пластика, цврсто врзани Дизајнот докажан за л�

Интимен дизајн Совршен дизајн на жлебот на рамото ви овозможува лесно да висат кошули, кошули и фустани

Пластична закачалка за сушење : Лесно за мачкање и отворање, инсталација на прилепување и расклопување �

Scroll