Ново
Vanity Planet Tate the Tater Pro-Style Titanium Tourmaline Flat Iron, сиво

Vanity Planet Tate the Tater Pro-Style Titanium Tourmaline Flat Iron, сиво

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 400.00

60-минутен тајмер за исклучување на автоматско исклучување во случај да заборавите да го исклучите.) Користете го Vanity Planet The Pro-Style Titanium Tourmaline Flat Iron за да се изедначи Текстурата во вашата коса за елегантен, сјаен изглед или користете ги заоблените рабови за да создадете бранови на плажа или дефинирани кадрици. Нема трчање дома на паузата за ручек за вас! Како да се користи Vanity Planet Tater Pro-Style Titanium Tourmaline Flat Iron Start со сува или влажна коса, никогаш не натопувајќи влажна. (Забележете дека сите копчиња се оневозможени додека оваа одлика е вклучена, вклучително и моќност. Користејќи чиста, малку влажна крпа, избришете ја рачката и плочите на единицата, водејќи сметка да отстраните остаток или создавање. Никогаш не користете хемикалии или средства за чистење на Vanity Planet Tater Pro-Style Titanium Tourmaline Flat Iron. Држете го копчето за напојување неколку секунди додека не се вклучи LED дисплејот. Екранот ќе трепне додека Vanity Planet Tater Pro-Style Titanium Tourmaline Flation Iron се загрева; Откако ќе ја достигне посакуваната температура, ќе престане да трепка.

За стоката

Слична стока во категоријата

??????? ?????? Така, можете да ја стилизирате косата каде било, во кое било време и да добиете исход од квалитет

Керамичка облога : Помага во намалувањето на оштетувањето од прекумерно стилизирање со дури и дистрибу�

[Лесен и лесен за употреба] Лесен и ергономски дизајн : Ние користиме нови материјали за да ја намалиме т�

Луксузен јонски рамен железо може да се користи на сите типови и текстури на косата Едноставен прекинув

Производ за стилски стил на квалитет на премиум hai nano керамички рамен стил железо е производ за стил на �

Подобрена негативна јонизатор длабоко ја поправа оштетената коса и сплит краеви за права, без фриз без �

Керамичката турмалин технологија ја намалува статичката, бравите во влага и ја остава косата свиленкас

Qty е 1, пролис керамички јонски поцврст Боја : Виолетова Двојна напон : 110240 V 50 / 60 Hz Прилагодлива температу�

Направено со вулканска лава во комбинација со моќта на Чи керамика, создавајќи мазни, елегантни резулта

Тоа не е само зацрвнувач, тоа е виткање железо Мултифункционалниот професионален директор ви заштедува

Интелигентен постојан дизајн на температурата, потсетник за антискалинг функција, слободен избор на те

Тоа не е само зацрвнувач, тоа е виткање железо Мултифункционалниот професионален директор ви заштедува

Турмалинската керамичка технологија дава негативни јони за да се постигне мазна поздрава коса што се с�

Балансирана топлина, нема потреба да се грижите за протеинските влакна во косата да станат сува и оштет�

Турмалинот испушта негативни јони, оставајќи ја косата мазна, свиленкаста, фриз : бесплатна и здрава...

Вондава за коса : Гласвеј виткање Ironелезо и отпорна на топлина торбичка за мат Мат торбичка отпорна на т�

1 Бидете како банкарска банка, наполнете го вашиот мобилен телефон во итни случаи 2 Мини преносни и може �

Bling Rhinestones убаво позициониран во полн стил може лесно да создаде сјајно и заслепувачки сјај за да додаде

Нема да влече коса Преносот на затегнување има нов дизајн на пловечки плочи што нема да влече коса кога �

Scroll