Ново
Vertiflex VFCC169 Зачини Caddy, 8 3/4w x 16d x 5 1/4h, Црна

Vertiflex VFCC169 Зачини Caddy, 8 3/4w x 16d x 5 1/4h, Црна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Продадени како 1 Секој. Комерцијални градежни не ќе попуштат, бледнеат или чип. Изграден да трае-Изграден од издржлива пластика со големо влијание. Совршен за зафатени канцелариски соби или комерцијални поставки како ресторани, кафулиња, погодни продавници и соби за ручек. Едно мало кади со 3 различни можности - од чаши до канистри до сите зачини. Вклучува 4 отстранливи разделувачи што ви овозможува да креирате до 7 прегради и ленти за налепници за идентификација на одделот. Разновиден мал кади со три различни можностиод чаши до канистри до сите зачини. Комерцијални градежни не ќе попуштат, бледнеат или чип. Едно ниво со седум прегради. Доаѓа со отстранливи разделувачи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Поддржувачот За шолја За Кафе Е изработен од акрилик, задебелен материјал, цврст и издржлив; мазен раб, б

☕Едноставен и Уникатен Дизајн оваа кутија за складирање капсули за кафе е изработена од висококвалите

Промоција На Нов Производ : 15% ●Супер Силен Магнет На Грбот, Без Лизгање надолу, ако магнетна решетка за �

Деловите Делители се Подвижни 9 Вкупно Прегради Димензии : 12wx12dx5 5 H за максимална организација на вашите

Елегантна и практична, кожата е висококвалитетна, бојата е елегантна, не само добар производ во домашни�

Организатор За Зачини За кафе Пластика За Складирање На Кафе Станица За Кафе Организатор Шолја Диспенз�

МултиСлот Го Олеснува Складирањето : Опремен со 8 прегради ви овозможува да ги организирате и чувате сит

●3Нивоа ● Три нивоа на оваа решетка за зачини, дизајнирани да ви обезбедат простор и видливост за да мож

Усвоен од премиум материјал, што ја прави оваа лента за складирање безбедна и издржлива за долгорочна у�

Креативна едноставност карактеристики на решетката За Вино : исклучителна изработка, заштита на здравј

Поддржувачот За шолја За Кафе Е изработен од акрилик, задебелен материјал, цврст и издржлив; мазен раб, б

● Организатор на рамни садови на работната површина, зачини за кафе за чување на сите зачини и додатоци,

6 Прегради : Опремени со 6 прегради Ви овозможува да ги организирате и чувате сите ваши потреби за кафе и �

[Совршен Заштедувач На Простор] магнетната решетка за зачини за фрижидер совршено ги чува сите ваши зач�

Менувач На Кујнски Игри : Оваа Магнетна Полица Ја Менува Играта Магнетни Полици Седи Веднаш До Вашиот Фр

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина (приближна) : 4,7 х 2,5 х 0,9 инчи (12 х 6,3 х...

Акрилик КОНТЕЈНЕР ЗА СТАНИЦА ЗА КАФЕ Организатор На Станицата За Кафе може да биде чување пакети со шеќ�

Големина : ●2, 8 x 2,4 инчи (7 Материјал : Порцелан Земја На Производство : Јапонија Забелешка : по употреба, к�

Scroll