Ново
Femaleенски вметнат навои за центри за центри за филтрирање на месинг вентил y во облик на месинг на центри за напојување на вентили за филтрирање 1 парчиња

Femaleенски вметнат навои за центри за центри за филтрирање на месинг вентил y во облик на месинг на центри за напојување на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 672.00

Филтерски вентили. Filter Valves Female Inline y Mesh Threader Threaders Filter Brass Filtve Valve y облик на месинг на месинг вентил 1pcsproduct Име : месинг филтерматеријал : месинг : 1/2 "3/4" 1 "1-1/4" 1-1/2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 "2" 2 " -1/2 "3" 4 "Номинален притисок : 1.6 MPAApplicable Temperate : -10 T120 Работен медиум : Вода, масло, не корозивен без запалив гас.

За стоката

Слична стока во категоријата

✅ мини тлиниски цедилка, 3 / 4 ", 30 мрежи, црна ✅ Големина на цевката : 3 / 4 in ✅ Тип на врска : npt ✅ Макс...

Техничка спецификација ставка y Винки за цевки со цевки 11 / 4 Тип на конекција на навој Техничка специфик�

Контролни вентили Контролни вентили Контролен вентил за вентил inline y навои на мешките Филтерски филтер

Цена за : секој макс Течноста на течноста : 125 степени F Материјал на екранот : 304 не'рѓосувачки челик Макс..

Овој супер сигурен цедилка на Wye ќе ги отстрани нечистотиите и остатоците од вашата пареа, гас или течни

Вентил од не'рѓосувачки челик y тип Големина на низата : 3 / 4 "NPT Оцени Притисок : 1.6 MPa Примена : вода...

Техничка спецификација ставка y Винки за цевки со цевки 11 / 2 Тип на конекција на навој Техничка специфик�

✅ 11 / 2 ", fnpt x fnpt, полипропилен, y цедалка, 150 psi ✅ Големина на цевката : 11 / 2" ✅ Тип на врска : FNPT X FNPT ✅ Материј�

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Не'рѓосувачки челик SS 316 Температурен опсег : 60 до 450 степени Фа

Цена за : секој материјал на екранот : 316 максимум од не'рѓосувачки челик Притисок : 800 ПСИ Порта за удар : 1

Scroll