Ново
Топниот основен слој на карпестиот маж, кој е изолиран за топлина на скијање на отворено/екстремни ладни пижами

Топниот основен слој на карпестиот маж, кој е изолиран за топлина на скијање на отворено/екстремни ладни пижами

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

90% полиестер, 10% спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Не-брава-врвот на удобност со руно : овој мек, термички врв на мажите со руно, ве одржува удобно и топло, без да додадете рефус на омилените облеки на ладно време; Всушност, задоволните клиенти велат дека се толку удобни што нема да ја напуштат својата куќа без нив во студени зимски денови. Престанете да го вознемирувате Bunching Plus, тие го завршуваат постојаното чешање вообичаено со термичката долна облека од волна од старо-училиштата, поради што навивачите ги избираат за суво и удобно вклопување кое трае цел ден. Машината што може да се мие за лесно расчистување : Додека ефтините термоли со вафли -плетени имаат тенденција да се распаѓаат и да рипнат во машините за перење, карпестите топлински врвови на долна облека се издржливи и се мијат машини, додека сè уште одржувате привлечно вклопување - така што не мора да се грижите за незгодното гушкање ( дури и со редовно миење). Топлински врвови без чувството на „задушувачко“ : проверете ги сликите и видете како врвовите на термичката долна облека се направени за активни мажи со разноврсност и блиски отвори што ги одржуваат врвовите цврсто во место - но без чувството на „задушувачко“ што доаѓа со Евтини, слабо опремени деколте. Влакната на влагата на влагата на Роки, ставаа крај на непријатната долна облека натопена со пот. И, за разлика од термичката долна облека од волна од старо училиште, овие ви даваат удобно вклопување без гребење или чешање.

За стоката

Слична стока во категоријата

82% најлон, 18% спандекс Еластично затворање На врвовите на Танкини за жени : Меки градници и прилагодливи �

Тинејџерски девојки есен летен салон Топ Камизол Те Врвна продажба на камизол за продажба на магацини з

100% полиестер Увезени Машинско миење Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работ

100% полиестер Увезени Повод погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, п�

Тенки поштенски дуксери за жени нови дуксери за жени за време на викенди за жени дуксери и панталони пос

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Machine Wash flowy tops for women womens tops casual plsize tops cute tops womens tops dressy casual sex

100% мерино волна Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лесна и дише пакетот вклучува лесна ма

95% полиестер, 5% спандекс ?? Табела со големина : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина во описот на

crop top hoodie grey long sleeve top womens hooded rain jacket crop sweatshirt hoodie womens button front long sleeve top champagne blouse long sleeve womens flannel jacket with hood black b

РЕЦЕ, Поларно руно Повлечете го затворањето Машинско миење Забелешка : Ве молиме нарачајте поголема гол

95% полиестер, 5% спандекс ? Не големина ? ? постава Совршен подарок : Беше убав подарок за патувања за одмор,

65% Полиестер, 35% Памук Увезени Затворање на патент Машинско Перење Лесен МАТЕРИЈАЛ : Направен без топење,

100% полиестер Увезени Дами пот, кошула дами пот, пот, две парчиња дами пот, врвни дами џемпер јакна дами џе

МАТЕРИЈАЛ : Памук+Полиестер+Спандекс, Мек на допир и удобен за секојдневно носење КАРАКТЕРИСТИКИ : Копче

95%, 5% рајон Увезени Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крз

56 '' должина : 78cm / 30 Божиќ есен и зимски пол : женски материјал : Полиестерска шема Тип : Печатење Должина : �

Долг ракав со аспиратор, кој одговара на џогерс худи, жени худи худи худи, жени црна худи за жени, култури

100% бронзинг крпа Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, су

100% полиестер Увезени womens faux leather jacket womens zip up jacket womens snow jacket womens corduroy jackets camoflauge jacket women women's winter jacket long plaid jac

90% полиестер, 10% акрилик Детска унисекс модерна изведба на танцување врвен краток ракав сјаен металик ку

100% чешлано памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Премиум вклопување, прилагодено за по

Scroll