Ново
ВАНДМ МОНСКИ ПРИМЕНА ВИЕ ТРИМ Слаби квадратни врата ширина 2.2 инчи што може да се мијат цврста боја и кутијата за подароци

ВАНДМ МОНСКИ ПРИМЕНА ВИЕ ТРИМ Слаби квадратни врата ширина 2.2 инчи што може да се мијат цврста боја и кутијата за подароци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Оваа плетена вратоврска не е само за бизнис, туку и за обични поставки, добри со поло маици и други. Можете да направите кул стил на вратоврска во летно време. Можете да направите „не премногу фенси“ стил на лесен костум. „Меки и квалитетна ткаенина“. „Без непријатен мирис“. Полиестер, сатен. Оваа плетена вратоврска не е само за бизнис, туку и за обични поставки, добри со поло маици и други. Тенок (слаба) вратоврска го прави младиот и свеж стил на костум. Варијацијата на бојата може да додаде свеж и стилски вкус на вашиот стил на канцеларија. Користена јамка за сатен чувар што изгледа висока класа. Материјалот околу вратот кога ќе се врзувате е сатен назад. Лесно е да се облече и да се соблече, исто така, избегнувајте да се протегате. Направено од полиестер, машина за перење. Не треба да се грижите за нечистотија и пот !! (Кога ќе ја измиете вратата со машина за миење, ве молиме ставете ја во торба за миење и измијте како деликатна.). „Без непријатен мирис !!“ Користено оригинално миење и финиш на Softner. Исечете непрекинат мирис на општи плетени врски. Мек и луксуален допир. Плетата вратоврска е доволно густа за да ве задоволи. [Големина] Ширина на опашката : приближно 2,2 "должина : приближно 57" [боја] црна. Полиестер, сатен. Оваа плетена вратоврска не е само за бизнис, туку и за обични поставки, добри со поло маици и други. Тенок (слаба) вратоврска го прави младиот и свеж стил на костум. Варијацијата на бојата може да додаде свеж и стилски вкус на вашиот стил на канцеларија. Користена јамка за сатен чувар што изгледа висока класа. Материјалот околу вратот кога ќе се врзувате е сатен назад. Лесно е да се облече и да се соблече, исто така, избегнувајте да се протегате. Направено од полиестер, машина за перење. Не треба да се грижите за нечистотија и пот !! (Кога ќе ја измиете вратата со машина за миење, ве молиме ставете ја во торба за миење и измијте како деликатна.). „Без непријатен мирис !!“ Користено оригинално миење и финиш на Softner. Исечете непрекинат мирис на општи плетени врски. Мек и луксуален допир. Плетата вратоврска е доволно густа за да ве задоволи. [Големина] Ширина на опашката : приближно 2,2 "должина : приближно 57" [боја] црна. [Оваа плетена вратоврска не е само за бизнис]. Направено од полиестер, машина за перење. Не треба да се грижите за нечистотија и пот !! (Кога ќе ја измиете вратата со машина за миење, ве молиме ставете ја во торба за миење и измијте како деликатна.).

За стоката

Слична стока во категоријата

Quакард, полиестер, свила Увезени За должина : 57 "(145см) ширина : 3,1" (8 см) на најшироко Материјал : Полиестерс

100% микрофибер (фин полиестер Увезени Пакет од 4 слаби врски, мат боја на црна, морнарица сина, бургундск�

Микрофибер, полиестер, сатен Убава текстура : Машка слаба вратоврска е изработена од полиестерска свила

Полиестер Убава текстура : Машка слаба вратоврска е изработена од полиестерска свила, сатенкако матери�

Микрофибер Увезени Само Хемиско чистење Врски за мажи со цврста боја на микрофибер врвната карактерис�

Scroll