Ново
Возила на модел на скала Apliqe за Mercedes -Benz Off -Road возило G500 SUV Simulation Alloy Ratio Model 1:18 Софистициран избор за подароци

Возила на модел на скала Apliqe за Mercedes -Benz Off -Road возило G500 SUV Simulation Alloy Ratio Model 1:18 Софистициран избор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 14290.56

Материјал : Моделот на автомобили што лежи со умирање од телото на цинк легура, кое е прецизно исечено и постојано се полира за да ги врати мазните линии на вистинскиот автомобил. Материјал : Моделот на автомобили што лежи со умирање од телото на цинк легура, кое е прецизно исечено и постојано се полира за да ги врати мазните линии на вистинскиот автомобил., Вистинската боја може да биде малку различна од вистинската слика што ја имате Добијте, ве молиме погледнете го вистинскиот производ! Се надевам дека поголемиот дел од навивачите на автомобили можат да го имаат својот автомобил од соништата! Еден од најдобрите подароци за колекционерите, но и подарок за собирање сувенири (според принципот на логистичките правила, со исклучок на транспортот на батеријата,) Симулираниот модел автомобил претрпел повеќе процеси на мелење и рачна инспекција за да го направи својот изглед мазен и круг. Ја отелотворува историјата и духот на вистински автомобил. Ги отфрла закопките и се чувствува многу добро. Професионален тим : Ние следивме да го произведеме овој модел на играчки со висока прецизност и прецизност, строго контролирајќи материјали, детали и квалитет. Исто така, тој е најдобриот избор за подароци за семејство или пријатели и деца. Исто така, тој е најдобриот избор за подароци за семејство или пријатели и деца. Во исто време, ние исто така ќе ви обезбедиме задоволителни цели на услугата. [Метод на одржување] Може да се додаде малку алкохол или соодветна дезинфекција при чистење. Централната конзола, таблата со инструменти, седиштата и воланот се исклучително направени со богати детали.

За стоката

Слична стока во категоријата

И вашето разумно барање, ние ќе се обидеме да се потрудиме да го исполниме вашето барање и кликнување на

Материјал : Увезен легура, висококвалитетна ABS пластика, гума / смола Скала : 1 : 12, големина : околу 17,76,89,8 с�

Доаѓа во блистер пакет Рачно насликан материјал од полисмола Не доаѓа со прикажаниот автомобил.
 Собер

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

1 / 24 скала модел Диекаст метално тело со пластични делови Пакување : Оригинална кутија за малопродажба н

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

1 / 24 Скала модел на колекционерско возило Овој пикап за пикап на екипажот Dodge RAM 1500 2019 е модел од 8,5 "L x 3" W x 3

Додадете класа во вашата колекција со ова прекрасно противпожарно возило Од Гринлајт! ОВОЈ FDNY 1986 Chevrolet M1

1 : 64 Скала автомобили 3 во долго ограничено издание ново Детали за колекционерски модел на скала за кол�

Ограничено издание Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала Не доаѓа со прик�

Deecast Автомобил И Додаток Пакет Вклучува : 2008 Форд Краун Викторија, Џон ВикГринлајт 84113 1 / 24 Скала Deecast Мод

Полн со текстура Направете деликатни модели да изгледаат како нов клик „Купи“ сега за да додадете софи

Тежина на кутијата : 4 Ширина на кутијата : 15 Висина на кутијата : 8 Длабочина на кутијата : 7 Нова 1 : 18 Скала

Ова е идеален избор за успешни луѓе, ентузијасти за модели на автомобили и професионални колекционери И

Traxxas 5240 капаче за крај на телото на карбураторот, TRX 2,5, 2,5 R, 3,3 Карактеристики : Крајното капаче е конструи

[Fitment] : Компатибилен со Tesla Model 3 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Стандарден приклучок и репродукција на изведба на долг д

Карактеристики Прецизност на смола со смола колекционерски детали за внатрешни работи, соработници на

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала Детален ентериер, надворешен...

Пезо / тежина : 1,2 Пезо / тежина : 1,2 Spark Model S18 FE02 Renault E.Dams S.Buemi N.9 Шампион Сезона 2 2016 Формула „E“ 1 : 18 Marca / Brand Spa

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : Ширина : Материјал : DIECAST Претходно составен модел, �

2001 DALE ERNHARDT SR #3 SERVICE PLSCALE DIECAST Clear Window Bank Car . Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше (Дејтона) пред ненавр�

Може да се користи како колекционерска ставка за ентузијасти на автомобили, или може да се прикаже за да

Ние ја заработуваме секоја ставка со грижа, поддржана од напредна технологија сакана од над 65 милиони к�

1 / 24 Scale Diecast Model Car Врати за отворање, аспиратор и управувачки управувач Произведено од Motormax 1 / 24 Scale Diecast Mod

Scroll