Ново
Возила на модел на скала Apliqe за Mercedes -Benz Off -Road возило G500 SUV Simulation Alloy Ratio Model 1:18 Софистициран избор за подароци

Возила на модел на скала Apliqe за Mercedes -Benz Off -Road возило G500 SUV Simulation Alloy Ratio Model 1:18 Софистициран избор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 14290.56

Материјал : Моделот на автомобили што лежи со умирање од телото на цинк легура, кое е прецизно исечено и постојано се полира за да ги врати мазните линии на вистинскиот автомобил. Материјал : Моделот на автомобили што лежи со умирање од телото на цинк легура, кое е прецизно исечено и постојано се полира за да ги врати мазните линии на вистинскиот автомобил., Вистинската боја може да биде малку различна од вистинската слика што ја имате Добијте, ве молиме погледнете го вистинскиот производ! Се надевам дека поголемиот дел од навивачите на автомобили можат да го имаат својот автомобил од соништата! Еден од најдобрите подароци за колекционерите, но и подарок за собирање сувенири (според принципот на логистичките правила, со исклучок на транспортот на батеријата,) Симулираниот модел автомобил претрпел повеќе процеси на мелење и рачна инспекција за да го направи својот изглед мазен и круг. Ја отелотворува историјата и духот на вистински автомобил. Ги отфрла закопките и се чувствува многу добро. Професионален тим : Ние следивме да го произведеме овој модел на играчки со висока прецизност и прецизност, строго контролирајќи материјали, детали и квалитет. Исто така, тој е најдобриот избор за подароци за семејство или пријатели и деца. Исто така, тој е најдобриот избор за подароци за семејство или пријатели и деца. Во исто време, ние исто така ќе ви обезбедиме задоволителни цели на услугата. [Метод на одржување] Може да се додаде малку алкохол или соодветна дезинфекција при чистење. Централната конзола, таблата со инструменти, седиштата и воланот се исклучително направени со богати детали.

За стоката

Слична стока во категоријата

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : 6.045 Ширина : 2.73 Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ...

Материјал : Увезен легура, висококвалитетна ABS пластика, гума / смола Скала : 1 : 12, големина : околу 17,76,89,8 с�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

1 / 24 Скала модел на колекционерско возило Овој пикап за пикап на екипажот Dodge RAM 1500 2019 е модел од 8,5 "L x 3" W x 3

2001 DALE ERNHARDT SR #3 SERVICE PLSCALE DIECAST Clear Window Bank Car . Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше (Дејтона) пред ненавр�

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 7,8 ширина : 2,73 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по�

Diecast Car & Accestory пакет вклучува : 1965 Chevy C 10 Styleside Pickup Lowrider, Blue Sun Star 1366 1 / 18 Scale Diecast Model Toy Car Случај за прикажува

Направено од рециклирачки материјали за легура на титаниум легура, пластичен, гума, неопасна боја базир

Scroll