Ново
Greenlight 44980 -B Холивудска серија 38 - Рено 911! - Поручникот Jimим Дангл, Круна на круната Викторија Полициска пресретнувач - Одделот за рено Шериф 1/64 Скала на скала

Greenlight 44980 -B Холивудска серија 38 - Рено 911! - Поручникот Jimим Дангл, Круна на круната Викторија Полициска пресретнувач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

1 : 64 Скала автомобили - 3 во долго - ограничено издание ново. -Детали за колекционерски модел на скала за колекционерски модел на автомобили. Вистински гумени гуми - метална метална нумерирана шасија. Овие намалени модел е произведен е точно обоен и професионално детален. Колекционерски модел за возрасни - не е погоден за деца под 17 години. 1 : 64 Скала автомобили - 3 во долго - ограничено издание ново. -Детали за колекционерски модел на скала за колекционерски модел на автомобили. Вистински гумени гуми - метална метална нумерирана шасија. Овие намалени модел е произведен е точно обоен и професионално детален. Колекционерски модел за возрасни - не е погоден за деца под 17 години. Карактеристики Прецизност на диетаста колекционерско дрво серија 38full diecast Body & Chassis Accurate To Scale Diecast Metal Body & Chassisofficial Licensed Diecast Колекционерски Индивидуални хромирани делови и детали за тркалање гума од гума од гума од гума и графики.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Материјал] : : модел на локомотива, резервоар за гориво од легура на цинк, реален мотор, дизајн на заден а�

Ограничено издание Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала Не доаѓа со прик�

Доаѓа во блистер пакет Рачно насликан материјал од полисмола Не доаѓа со прикажаниот автомобил.
 Собер

Гаранцијата на производителот не смее да се применува ОО мерач Димензии Не е подготвен DCC Livery Конфигура�

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 3,32 ширина : 1,56 Материјал : Абс Предсобраниот модел, подгот

1 / 24 Scale Diecast Model Car Врати за отворање, аспиратор и управувачки управувач Произведено од Motormax...

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 10.53 Ширина : 4.88 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, п�

Пезо / тежина : 1,2 Пезо / тежина : 1,2 Modellino in Scala Compatibile con Cooper T53 n.18 Германски GP 1961 J.Surtees 1 : 18 Tecnomodel TMD18275 D Marca / Brand

Обични топли тркала '55 Chevy Bel Air Gasser Dr Seuss серија w / гума вистински возачи гуми 1 : 64 Скала ~ 3 "Долга...

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : 6.045 Ширина : 2.73 Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ...

2001 DALE ERNHARDT SR #3 SERVICE PLSCALE DIECAST Clear Window Bank Car . Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше (Дејтона) пред ненавр�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

И вашето разумно барање, ние ќе се обидеме да се потрудиме да го исполниме вашето барање и кликнување на

Метал со пластични делови Автентичен прецизен модел на прецизност на танкерот со подвижни функции за и�

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала Детален ентериер, надворешен Доаѓа �

Направено од рециклирачки материјали за легура на титаниум легура, пластичен, гума, неопасна боја базир

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

[Fitment] : Компатибилен со Tesla Model 3 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Стандарден приклучок и репродукција на изведба на долг д

Ова е идеален избор за успешни луѓе, ентузијасти за модели на автомобили и професионални колекционери...

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

Полн со текстура Направете деликатни модели да изгледаат како нов клик „Купи“ сега за да додадете софи

Ние ја заработуваме секоја ставка со грижа, поддржана од напредна технологија сакана од над 65 милиони к�

Може да се користи како колекционерска ставка за ентузијасти на автомобили, или може да се прикаже за да

Додадете класа во вашата колекција со ова прекрасно противпожарно возило Од Гринлајт! ОВОЈ FDNY 1986 Chevrolet M1

Материјал : Увезен легура, висококвалитетна ABS пластика, гума / смола Скала : 1 : 12, големина : околу 17,76,89,8 с�

Scroll