Ново
Зумлион Зумлион infore enviro Вода Посипете ја прашината што го намалува камионот 1/38 Diecast Truck Pre-изграден модел

Зумлион Зумлион infore enviro Вода Посипете ја прашината што го намалува камионот 1/38 Diecast Truck Pre-изграден модел

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4179.36

Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : 10.14 Ширина : 3.51. Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/38 Завршен модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во cm : Должина : 26 ширина : 9 големина во инчи : должина : 10.14 Ширина : 3.51 Ве молиме, забележете : Може да се отворат вратите. Кабината може да се сврти напред. Чуварот може да се подигне, капакот на опашката може да се отвори, а воздушниот топови може да ротира 360 °. Ова не е играчка на дете. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката. Ви благодарам.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ограничено издание Сосема нова кутија Хром акценти Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала...

Додадете класа во вашата колекција со ова прекрасно противпожарно возило Од Гринлајт! ОВОЈ FDNY 1986 Chevrolet M1

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : 6.045 Ширина : 2.73 Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ...

И вашето разумно барање, ние ќе се обидеме да се потрудиме да го исполниме вашето барање и кликнување на

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : 15.41 Ширина : 5.07 Материјал : DIECAST Претходно составен м

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

Diecast Car & Accestory пакет вклучува : 1965 Chevy C 10 Styleside Pickup Lowrider, Blue Sun Star 1366 1 / 18 Scale Diecast Model Toy Car Случај за прикажува

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

Доаѓа во блистер пакет Рачно насликан материјал од полисмола Не доаѓа со прикажаниот автомобил.
 Собер

Големината е околу 8cm*3cm*4cm, 1 : 64 модели на скала Ова е направено од Масер, 100% состојба на нане...

Scroll