Ново
Модимио Втората Светска Војна Советски су-122 самоодни Пиштол 1/43 Абс Резервоарот Претходно Изграден Модел

Модимио Втората Светска Војна Советски су-122 самоодни Пиштол 1/43 Абс Резервоарот Претходно Изграден Модел

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Претходно изграден Модел. Големина ВО ИНЧИ : Должина : 6.045 Ширина : 2.73. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Претходно составен модел, подготвен за прикажување. Многу детално во текот, Високо Колекционерски. Состојба : Нова Скала? 1/43 Завршен модел. Претходно изградена и Претходно насликана. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ ВО СМ : Должина : 15,5 Ширина : 7 Големина ВО ИНЧИ : Должина : 6,045 Ширина : 2,73 Ве Молиме Запомнете : Тело На Диекаст. Ротирачки бедем. Ова не е ДЕТЕ?ИГРАЧКА. ПОГОДЕН САМО за ВОЗРАСТ од 16+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да излеземе на бродот.Ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацинот за следење и снимање на овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.Благодарам.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прекрасна кутија со база за прикажување, совршен автомобил за семејна колекција, Употреба на избор на п�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Големината е околу 8cm*3cm*4cm, 1 : 64 модели на скала Ова е направено од Масер, 100% состојба на нане Тркалата мож�

1 : 43 уличен оган 1 : 43 уличен оган Високо детален модел на кабината за камиони на Mercedes Benz Actros Gigaspace со прила

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 7,8 ширина : 2,73 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, по�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

1 / 24 Скала модел на колекционерско возило Овој пикап за пикап на екипажот Dodge RAM 1500 2019 е модел од 8,5 "L x 3" W x 3

Diecast Car & Accestory пакет вклучува : 1965 Chevy C 10 Styleside Pickup Lowrider, Blue Sun Star 1366 1 / 18 Scale Diecast Model Toy Car Случај за прикажува

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Официјално лиценциран производ Има хауба за отворање, врати и

Карактеристики Прецизност на смола со смола колекционерски детали за внатрешни работи, соработници на

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

[Неверојатни детали] Предните и задните врати на ова леано леано возило се отворени Кога ќе ја отворите �

Додадете класа во вашата колекција со ова прекрасно противпожарно возило Од Гринлајт! ОВОЈ FDNY 1986 Chevrolet M1

Претходно изграден Модел Големина ВО ИНЧИ : Должина : Ширина : Материјал : DIECAST Претходно составен модел, �

Полн со текстура Направете деликатни модели да изгледаат како нов клик „Купи“ сега за да додадете софи

Професионалец : Нашиот тим отсекогаш се обидувал да ги повтори извонредните квалитети на автомобилот В�

Ова е идеален избор за успешни луѓе, ентузијасти за модели на автомобили и професионални колекционери...

Работна кофа, кревање рака, тркала 1 : 50 скала Долга 19 см Комсу WA6008 натоварувач на тркалото (1 : 50 скала од У�

1 / 24 Scale Diecast Model Car Врати за отворање, аспиратор и управувачки управувач Произведено од Motormax 1 / 24 Scale Diecast Mod

Deecast Автомобил И Додаток Пакет Вклучува : 2008 Форд Краун Викторија, Џон ВикГринлајт 84113 1 / 24 Скала Deecast Мод

Обични топли тркала '55 Chevy Bel Air Gasser Dr Seuss серија w / гума вистински возачи гуми 1 : 64 Скала ~ 3 "Долга...

Репродуцирајте го амфибиското пешадиско возило на морските корпуси на САД Високо детален пиштол со лан

Ние ја заработуваме секоја ставка со грижа, поддржана од напредна технологија сакана од над 65 милиони к�

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

Scroll