Ново
Модел на скала Tecnomodel компатибилен со Cooper T53 N.18 Германски GP 1961 J.Surtees 1:18 TMD18275D

Модел на скала Tecnomodel компатибилен со Cooper T53 N.18 Германски GP 1961 J.Surtees 1:18 TMD18275D

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4367.36

Пезо/тежина : 1,2. Пезо/тежина : 1,2. Modellino in Scala Compatibile con Cooper T53 n.18 Германски GP 1961 J.Surtees 1 : 18 Tecnomodel TMD18275 D Marca/Brand Tecnomodel (во Nuove Condizioni contenuto nella confezione reainale del produttore) Оригинален модел на скала (во нови услови мин. Disponibilita 'dei colori e per ogni esigenza sui modellini.

За стоката

Слична стока во категоријата

*Ова е направено од Атлас Динки играчки, 100% состојба на нане Тркалата можат да се вртат и да се лизгаат не

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Материјал : Моделот на автомобили што лежи со умирање од телото на цинк легура, кое е прецизно исечено и �

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Ограничено издание Сосема нова кутија Хром акценти Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала...

Големината е околу 8cm*3cm*4cm, 1 : 64 модели на скала Ова е направено од Масер, 100% состојба на нане...

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

1 : 64 Скала автомобили 3 во долго ограничено издание ново Детали за колекционерски модел на скала за кол�

Deecast Автомобил И Додаток Пакет Вклучува : 2008 Форд Краун Викторија, Џон ВикГринлајт 84113 1 / 24 Скала Deecast Мод

Прекрасна кутија со база за прикажување, совршен автомобил за семејна колекција, Употреба на избор на п�

2001 DALE ERNHARDT SR #3 SERVICE PLSCALE DIECAST Clear Window Bank Car . Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше (Дејтона) пред ненавр�

1 / 24 Скала модел на колекционерско возило Овој пикап за пикап на екипажот Dodge RAM 1500 2019 е модел од 8,5 "L x 3" W x 3

Тоа е многу добра колекција и декорација, и многу е карактеристична кога е сместена дома! Симулациски из

Сосема нова кутија Вистински гумени гуми Детали за вистинска скала Детален ентериер, надворешен...

Доаѓа во блистер пакет Рачно насликан материјал од полисмола Не доаѓа со прикажаниот автомобил.
 Собер

Ова е идеален избор за успешни луѓе, ентузијасти за модели на автомобили и професионални колекционери...

Пезо / тежина : 1,2 Пезо / тежина : 1,2 Spark Model S18 FE02 Renault E.Dams S.Buemi N.9 Шампион Сезона 2 2016 Формула „E“ 1 : 18 Marca / Brand Spa

Traxxas 5240 капаче за крај на телото на карбураторот, TRX 2,5, 2,5 R, 3,3 Карактеристики : Крајното капаче е конструи

Боја : светло зелена Број на модел : N / A Големина : 1 : 43 Модел : Мартин DB4 Zagato 4219 Испорака : Бесплатна испорак

Додадете класа во вашата колекција со ова прекрасно противпожарно возило Од Гринлајт! ОВОЈ FDNY 1986 Chevrolet M1

1 / 24 скала модел Диекаст метално тело со пластични делови Пакување : Оригинална кутија за малопродажба н

[Fitment] : Компатибилен со Tesla Model 3 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Стандарден приклучок и репродукција на изведба на долг д

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : смола Предсобраниот модел, подготвен

Репродуцирајте го амфибиското пешадиско возило на морските корпуси на САД Високо детален пиштол со лан

1 / 24 Scale Diecast Model Car Врати за отворање, аспиратор и управувачки управувач Произведено од Motormax 1 / 24 Scale Diecast Mod

[Материјал] : : модел на локомотива, резервоар за гориво од легура на цинк, реален мотор, дизајн на заден а�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 3,32 ширина : 1,56 Материјал : Абс Предсобраниот модел, подгот

Scroll