Ново
Акција трки Последно возење 2001 Дејл Ернхард Ср #3 Услуга плус 1/24 скала Diecast Clear Window Bank Car ... Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше пред ненавремена смрт

Акција трки Последно возење 2001 Дејл Ернхард Ср 3 Услуга плус 1/24 скала Diecast Clear Window Bank Car ... Последен автомобил

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

2001 DALE ERNHARDT SR #3 SERVICE PLUS 1/24 SCALE DIECAST Clear Window Bank Car .. Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше (Дејтона) пред ненавремена смрт. Етикетирани за возрасни кои можат да се собираат на пакетот. Се отвора Худ, трупот не се отвора на банкарскиот автомобил. Слот на банка на задната палуба, клуч прикачен под шасијата. 2001 DALE ERNHARDT SR #3 SERVICE PLUS 1/24 SCALE DIECAST Clear Window Bank Car .. Последен автомобил Дејл Ернхард се тркаше (Дејтона) пред ненавремена смрт.

За стоката

Слична стока во категоријата

Работна кофа, кревање рака, тркала 1 : 50 скала Долга 19 см Комсу WA6008 натоварувач на тркалото (1 : 50 скала од У�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 3,32 ширина : 1,56 Материјал : Абс Предсобраниот модел, подгот

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подготв

[Материјал] : : модел на локомотива, резервоар за гориво од легура на цинк, реален мотор, дизајн на заден а�

Полн со текстура Направете деликатни модели да изгледаат како нов клик „Купи“ сега за да додадете софи

[Алуминиумски модел автомобил] : Алуминиумски материјал, гумени гуми, висококвалитетни и прецизни канце

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : смола Предсобраниот модел, подготвен

Направено од рециклирачки материјали за легура на титаниум легура, пластичен, гума, неопасна боја базир

Доаѓа во блистер пакет Рачно насликан материјал од полисмола Не доаѓа со прикажаниот автомобил.
 Собер

1 / 24 скала модел Диекаст метално тело со пластични делови Пакување : Оригинална кутија за малопродажба н

1 : 64 Скала автомобили 3 во долго ограничено издание ново Детали за колекционерски модел на скала за кол�

Scroll