Ново
Вечно Ѕвонче На Вратата На Кучето Безжични Ѕвончиња За Кучиња За Обука На Тенџере Со Копче За Допир Отпорно На Допир Ѕвона На Кучиња Вклучени Приемник И Предавател?

Вечно Ѕвонче На Вратата На Кучето Безжични Ѕвончиња За Кучиња За Обука На Тенџере Со Копче За Допир Отпорно На Допир Ѕвона На

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 591.84

Идејата за ѕвонче на вратата на кучето е за обука на куче/милениче научиле да го допираат копчето кога сакаат да излезат надвор или дома наместо да гребеат лаење и лелекаат. Активирајте едноставно-на ѕвоната на кучето им треба само лесно допир или лизгање преку подлогата за допир за да ја активирате безжичната врата преку носот или канџата. Нема потреба да притискате.Сите мали или големи кучиња можат да сторат.Дури и мачките можат да го направат тоа. Лесна Инсталација-Вечните ѕвона на вратите на кучињата за обука на тенџере се безжични.Користете Велкро за да го залепите предавателот на вратата/подот/ѕидот, дури и на табла и потоа можете да го поставите каде што ви треба.Флексибилно зголемување или намалување на приемникот и предавателот според вашите потреби.Само приклучете го приемникот во штекер.Методот на совпаѓање е едноставен и лесен за ракување. Широк Соодветен Опсег-3 во 1 : како кучешко ѕвонче погодно за кучиња со сите големини-xsmall, мали, средни или големи! Исто така, одговара на мачка или други миленичиња! Други две функции се користат како ѕвонче на вратата за дома или како страница за грижа за постари/болни пациенти. Долг ДОСТРЕЛ и прилагоден опсег на Работа е 800+ стапки во отворена област.Има 55 прстен тонови и 5 нивоа волумен од 0db до 110db за избор.Поставете на 0db(режим на исклучување на звукот) кога ви треба.Не можев да бидам вознемирен.Дајте ви подобро домашно искуство. Приклучете го приемникот во штекер. Притиснете Го Копчето Напред или Назад за да ја изберете вашата омилена музика.

За стоката

Слична стока во категоријата

Scroll