Ново
Андонгнивел Женски Зимски Топол Шерпа Руно Обложени Спортски Панталони Активни Џогер Панталони

Андонгнивел Женски Зимски Топол Шерпа Руно Обложени Спортски Панталони Активни Џогер Панталони

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Затворање на врвка. Ткаенина 70% Памук + 23% Полиестер + 7% Спандекс. Повод - - - - Погоден За Дома, Училиште, Работа, Вокација,Патување, Вечера,Состаноци, Пазарењетн. Подарок - - - - совршен подарок за Пријатели, Сопруга, Мајка, Тетка, Баба, Девојка или Семејство. Големина - - - - Пред нарачката, ве молиме внимателно проверете Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, благодарам. Карактеристики - - - - Еластично затворање,два странични џебови, прилагодлив струк за влечење за удобно вклопување.повеќе бои за избор. Добредојдовте Во Продавницата Андонгнивел! Андонгнивел Руно Панталони Карактеристика : Ткаенина : Памук + Спандекс Пол : Жени / Јуниори Сезона : Season, Пролет, Зима Должина : Целосна Должина Шема : Цврста Боја Карактеристики : Еластична Половината, Шерпа Наредени Основен Дизајн : еластична половината Со врвка Предупредување За Топлина : 1. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите. 2.За транспортот : испораката на ЕУБ обично трае 15-25 дена за да пристигне. 3. Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи разлика во големината поради рачното мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Карактеристики : блузи и кошули со копче надолу, копче надолу, V врат, краток ракав, спуштете ја јаката, ла

Тексас Затворање на копчињата Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен Костум за девојки, жени при излегување, забава, раб

Повлечете го затворањето Материјал : материјал со висок квалитет Мека ткаенина со малку истегнување ма�

Добредојдовте во продавницата Андонгивел! Панталоните Andongnywell ги подобруваат вашите криви без да го грч

ТКАЕНИНА : Памук + Спандекс Ткаенина помешана со спандекс за истегнување и удобност ДИЗАЈН : лабавиот ди�

ТКАЕНИНА : Памук + Спандекс Ткаенина помешана со спандекс за удобност КАРАКТЕРИСТИКИ : панталони Со Моли

Карактеристики : Долг ракав, V врат, копчиња, карирани, печатени, неправилни полите, обични, лесни, удобни

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава,

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен Костум за девојки, жени при излегување, забава, раб

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Ткаенина : Памук + Спандакс ткаенин

ТИП НА МАТЕРИЈАЛ : ПАМУК , полиестер и спандекс , мек , лесен , растеглив , дише и издржлив СТИЛ : Доволно Кл�

Карактеристики : блузи и кошули со копче надолу, копче надолу, V врат, краток ракав, спуштете ја јаката, ла

Материјал : материјал со висок квалитет Мека ткаенина со малку истегнување мала тежина, дишење и не глед

Тип на материјал : Памук, полиестер и спандекс, мек, лесен, истегнат, дише и издржлив Сезона : Додадете нек

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен Костум за девојки, жени при излегување, забава, раб

Карактеристики : блузи и кошули со копче надолу, копче надолу, V врат, краток ракав, спуштете ја јаката, ла

МАТЕРИЈАЛ : Памук + Полиестер Обичните фустани за жени се направени од лесна и допир на кожата, квалитетн

Затворање на копчето МАТЕРИЈАЛ : Тексас, памук Висококвалитетна ткаенина, Мека на допир и удобна за секо

Натпревар : Трендовската кошула е совршена да се спари со вашите тексас шорцеви, панталони, фармерки, хе�

Затворање на врвка МАТЕРИЈАЛ : Полиестер+Спандекс Оваа ткаенина е мека, лесна и дише, ве одржува удобно с

Scroll