Ново
Подлога за греење на период, менструална подлога за греење, електрична подлога за греење, прилагодливи 3 нивоа што дишат тенки преносни електрични грчеви појас за с

Подлога за греење на период, менструална подлога за греење, електрична подлога за греење, прилагодливи 3 нивоа што дишат тенки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

3 Нивоа на температура : Далеку инфрацрвено греење и поддршка за поддршка на греењето на половината, брзо загревање за 3 секунди, можете слободно да се префрлите на 3 нивоа на температура според вашата сопствена ситуација. Може да ја прилагодите температурата и масажата, според вашите вистински потреби. Голема површина : Голема површина на треска, постојана циркулација на температурата, топла и целосна покриеност за да се вклопи во долниот дел на стомакот и стомакот, ефикасно олеснете ја дисменорејата. Подлогата за греење на периодот е погодна за ублажување на менструалната болка, долниот дел на грбот или болки во стомакот. Преносен : Ременот за греење усвојува лесен и тенок дизајн концепт, кој може да се стави во торба и да се носи со вас, и секогаш можете да се чувствувате топло кога патувате. Подлогата за греење на периодот е погодна за ублажување на менструалната болка, долниот дел на грбот или болки во стомакот. Тенка и лесна : Дизајнот е тенок и лесен, дише, тешко може да го почувствувате постоењето кога го носите горниот дел од телото и да се движите слободно, што ќе ве загрее невидливо. Ефективно ослободете ги менструалните грчеви и болката во долниот дел на грбот. Повлекување : Оваа менструална подлога за греење прифаќа дизајн што може да се повлече, кој може да исполни разни околности на половината и е поудобно да се облече и да се соблече. Електричната подлога за греење може да биде удобна и може рамномерно да ја расипе топлината.

За стоката

Item Type:

Слична стока во категоријата

Секогаш точни : 4 сензори со висока прецизност работат заедно за да ви дадат доверливи мерења до матура о

【Меки микроперничиња влакна и машина за перење】 : Оваа мека подлога за топлина е направена со микроплу�

Брзо загревање : Со стимулирање на циркулацијата на крвта до мозокот, подлогата може да обезбеди олесну�

100% полиестер Увезени Напон на полнење : 5 V Ви благодариме за разбирањето, убав ден! Пакетот вклучува : 1 па

Стандардна подлога за големина 12 ”x 15” доволно голема за да одговара на многу области на телото...

【КОРИСНИЧКИ МАТЕРИЈАЛНИК ЗА КОРИСНИК】 Двоен канал за заштитна плоча изработена со рака Безбедно и здр

Масажа за масажа на рамото Масажа на масажата за масажа помага да се промовира циркулацијата на крвта, д

Минирана температура : 51 Максимална температура на изложеност од 450 ° F (232 ° C) Тип на приклучок : Не приклу

подлога за загревање на вратот Подлога за греење на долниот дел на грбот Пополнување на турмалински мон

Греење на жад : Топли жад камења испуштаат јони и далеку инфрацрвена топлина на длабоко влијание Зрацит�

Дизајн на температура со 3графикони, можете да го изберете режимот според вашите потреби Задниот дел од

Докажано ефикасно против артритис рацете и олеснување на болките Многу побезбедна и 100% природна терапи

Олеснување на болката во целта на рамото : Масажарот за рамо на рамото се вклопува и на лево и десно раме�

100% премиум надворешноста на памукот Целосно обложена со двојно зашиена конструкција Сите органски зрн�

Натурални состојки : _mugwort лумбалниот појас се изработени од натурални кинески _herbs како што се_wormдрво, зе

Опсег на примена : Подлогата за греење е погодна за покривање на грбот, вратот, рамената, рацете и нозете

Можете да ги завиткате и прикриете на какви било различни начини како што сакате Можете да ги завиткате

Боја : Пинк, сина Безбеден и лесен за употреба, може да се шие на која било покривка на крпа или седиште...

Scroll