Ново
Подлога за греење на период, менструална подлога за греење, електрична подлога за греење, прилагодливи 3 нивоа што дишат тенки преносни електрични грчеви појас за с

Подлога за греење на период, менструална подлога за греење, електрична подлога за греење, прилагодливи 3 нивоа што дишат тенки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

3 Нивоа на температура : Далеку инфрацрвено греење и поддршка за поддршка на греењето на половината, брзо загревање за 3 секунди, можете слободно да се префрлите на 3 нивоа на температура според вашата сопствена ситуација. Може да ја прилагодите температурата и масажата, според вашите вистински потреби. Голема површина : Голема површина на треска, постојана циркулација на температурата, топла и целосна покриеност за да се вклопи во долниот дел на стомакот и стомакот, ефикасно олеснете ја дисменорејата. Подлогата за греење на периодот е погодна за ублажување на менструалната болка, долниот дел на грбот или болки во стомакот. Преносен : Ременот за греење усвојува лесен и тенок дизајн концепт, кој може да се стави во торба и да се носи со вас, и секогаш можете да се чувствувате топло кога патувате. Подлогата за греење на периодот е погодна за ублажување на менструалната болка, долниот дел на грбот или болки во стомакот. Тенка и лесна : Дизајнот е тенок и лесен, дише, тешко може да го почувствувате постоењето кога го носите горниот дел од телото и да се движите слободно, што ќе ве загрее невидливо. Ефективно ослободете ги менструалните грчеви и болката во долниот дел на грбот. Повлекување : Оваа менструална подлога за греење прифаќа дизајн што може да се повлече, кој може да исполни разни околности на половината и е поудобно да се облече и да се соблече. Електричната подлога за греење може да биде удобна и може рамномерно да ја расипе топлината.

За стоката

Item Type:

Слична стока во категоријата

Лесен и тенок материјал : Лесен и тенок дизајн, намалете ја тежината на телото, лесен за носење...

Природна терапија за олеснување на болката : Улке други нормални микробранови на подлогата за греење на

ткаенина Од шишиња со топла вода до загреани налепници на половината, тие се многу ограничени на човечк�

Минирана температура : 51 Максимална температура на изложеност од 450 ° F (232 ° C) Тип на приклучок : Не приклу

Обвитката на пределот на вратот на вратот : Добро е за луѓето кои страдаат од болка во вратот на рамото, б

Овие кабли за водечки жица Biowavego ги заменуваат изгубените или оштетените оригинални кабли за олово жица

Докажано ефикасно против артритис рацете и олеснување на болките Многу побезбедна и 100% природна терапи

Стандардна подлога за големина 12 ”x 15” доволно голема за да одговара на многу области на телото...

Боја : Пинк, сина Безбеден и лесен за употреба, може да се шие на која било покривка на крпа или седиште...

13 зони за греење : Загреаниот елек има рамномерна дистрибуција на температурата за да го направи телото

Автоматско исклучување Лесна грижа за долготраен животен век Опција за терапија со влажна топлина Доаѓ

Магнетна физиотерапија влошки за самозагревање : Во ременот има моќни неодимиумски магнети Магнетна фи

Натурални состојки : _mugwort лумбалниот појас се изработени од натурални кинески _herbs како што се_wormдрво, зе

Scroll