Ново
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Коњ За Поклонување, Кинеска Нова Година, Виолетова Дамаск Дизајн

3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Коњ За Поклонување, Кинеска Нова Година, Виолетова Дамаск Дизајн

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Поклонување Коњ, Кинеска Нова Година, Виолетова Дамаск Дизајн Глувчето Рампа е 8 "х 8" х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

За стоката

Слична стока во категоријата

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

[Помек Материјал]нашите влошки за глувци се изработени од висококвалитетен платнен материјал кои се оп�

Оваа правоаголна подлога за глувци од 9,25" х 7,75" екстра дебела 1 / 4" на прикажаната слика е изработена од из

Како што можете да видите : оваа продолжена подлога за глувчето е огромна.Димензиите се долги 50 инчи и 17 �

Пвц Врвот Заврши Шарени Дизајн Не Се Лизга Назад Земја На Потекло : Кина Повеќето луѓе поминуваат часови

● Персонализирана Подлога За Глувче : Измерете 12 Х 10 Х 0,12 инчи ( 300мм Х 250мм Х 3мм), Совршена Големина за Раб

●Setономски Комплет За Подлога За Одмор На Зглобот Q Подлога За Одмор На Зглобот И Подлога За Одмор На Зг�

€Висок Квалитет●Оваа Црна Бохо Магична Подлога За Глувче На Месечината Е Изработена од Висококвалите�

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Светли бои, мазна површина, нелизгачко гумено дно цврсто фатете ја работната површина, едноставни и нај�

【?Трајни Зашиени Рабови€ Деликатни рабови кои можат да спречат абење Обезбедете продолжена употреба б

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

1.Живописна Слика Совршени Бои Најквалитетни Слики на располагање; 2.Големина : 7.22 х 5.91 во...

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Продадени како 1 Секој Поддржува и прераспределува точки на притисок Издржлива покривка од дрес за издр

20 см х 24 см (7,9 инчи х 9,5 инчи) Висококвалитетни ткаенини, меки материјали погодни за зглобови и раце, мазн�

Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детергент Направено од тешка рециклир

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мат финиш Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детерген

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Scroll